Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] "Elitarny sport z dawką adrenaliny"


Recommended Posts

Witam. Przedstawiam nowy artykuł.

Życie Warszawy - Gawrolin - wyd. 08.12.2006

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/u7htfWJ9yZ/png8

 

Osobiście mam ciut mieszane odczucia... Uważam artykuł za interesujący. Dość dobrze oddaje on sens AirSoftu. Jest pare elementów z którymi nie spotkałem się w innych artykułach, np. zabezpieczenie pola gry - patrz: motyw harcerzy. Takie podejście ukazuje nas w raczej pozytywnym świetle.

Niemniej... autor miał parę wpadek. Mam tu na myśli odniesienie do gier komputerowych (znooowuuu?) czy opis interwencji policji ;]

 

Jak dla mnie, pozytywna notka dla panów z GFR.

Zresztą... oceńcie sami :)

 

---

//Edit 9.12.2006 05h04m - Dopisałem tytuł art. przy nazwie topika (Seether)

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały artykuł i przyznam szczerze podobał mi się. Po raz pierwszy przeczytałem o zasadach bezpieczeństwa, za co należy się szczególna pochwała dla chłopaków z grupy. Bardzo mi się podobało również zdanie mówiące o nie łączeniu ASG z debilami bawiącymi się replikami - bardzo dobrze się to pojawiło.

 

Mały feler to ta historia z policją. Brakowało mi tam komentarza odpowiedniego łagodzącego całe zajście. Ale to szczegół. A łączenia ASG z grami komputerowymi nie da się uniknąć, choćby dlatego że część maniaków zaczynała od giier i na bazie fascynacji nimi zaczęła interesować się AS.

 

Nie mniej to naprawdę dobry artykuł. Moim zdaniem oddaje charakter ASG i jego zasady.

Link to post
Share on other sites

Artykuł fajny i faktycznie zwraca uwagę na ważne rzeczy. W sumie to co raz częściej pojawiają się o airsofcie artykuły :)

 

Szkoda tylko, bo odniosłem wrażenie, że autor artykułu skorzystał z wiedzy zawartej na WMasg (na co wskazuje kilka zwrotów), a o źródle nie wspomniał.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie jedyne co "kłuje w oczy" to:

"Poprzez kontakt telefoniczy, mailowy czy przez forum (http://www.gfrxxxxx.fora.pl) garwolińska grupa umawia się na strzelankach lub spotyka na zlotach ASG."

 

hmm w kontekście "zlotów ASG" zwłaszcza "w tych ostanich udział bierze nawet po kilkaset osób." to jakoś nie wierzę w umawianie isę na "lokalnym" forum... Fakt zabrakło tu adresu WMASGu

Link to post
Share on other sites

Hehe ASG ma kozenie w latach 70-80? a myslalem ze japonce juz kilkadziesiat lat wczesniej uzywali karabinow na sprzezone powietrze do szkolenia wojska, jako ze po 2giej wojnie sw nie mogli posiadac broni palnej? Ale tak pozatym dobry artykul.

 

Artykuł fajny i faktycznie zwraca uwagę na ważne rzeczy. W sumie to co raz częściej pojawiają się o airsofcie artykuły

 

czyzby ASG stawalo sietak popularne? niestety wszystko ma dwie strony medalu

Link to post
Share on other sites

Może będzie to jakaś nauczka dla osób związanych z AS które w przyszłości mają zamiar promować ten sport w prasie. Ludzie... proście dziennikarzy o autoryzacje i prawo do korekty materiałów, które dzięki Wam zebrali ;)

Na szczęście w tym przypadku pomyłki redakcji są niewielkie i nie wpływają negatywnie na wizerunek Airsoftu :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

 

Panowie zacznijmy od tego że, jestem z Sobolewa(Ekipa VH) 20km od Garwolina(ekipa GFR). Z nimi mój kumpel zaczął przygodę z ASG przez co i ja się tym teraz zajmuję. Artykuł czytałem i nie widzę nic takiego złego tak jak wy w spotkaniu z policją. Prędzej mnie to śmieszy :wink: . Ta głupota dzisiejszych psów. Zesrać się ze strachu przed plastikowymi karabinami. Naprawdę czuje się bezpieczniej z nożem pod poduszką niż ze świadomością że jestem ochraniany przez takich niedołęgów jak dzisiejsza psiarnia. A tak wogole w imienu VH - Sobolew zapraszam wszystkich maniaków asg na strzelanki w nasze okolice!

 

Respekt from Sobolew to WMASG!!!! :killer:

Link to post
Share on other sites

Alienzo dla ciebie to moze nie jest dziwne i jest smieszne gdyz masz kontakt z replikami. Wez pod uwage ze POLICJA ma obowiazek podchodzenia do wszystkiego co wyglada jak bron musza podchodzic jak bron. I wydaje mi sie ze bardzo dobrze ze podczas sytuacji z policja chlopaki zachowali zimna krew i nie doszlo do wypadku, bo wtedy inaczej bys spiewal. I przestan wyskakiwac z takimi tezami bo jedyne co teraz robisz to sie osmieszasz wsrod naszego spoleczenstwa, oraz okazujesz swa indolencje oraz niedojzalosc.

Link to post
Share on other sites

Ooo! Wzorowi obywatele się znaleźli... Według mnie jest to śmieszna sytuacja i tyle. I nic takiego nie pisałem że źle GFR zrobił że podeszli do tego z zimną krwią. Na ich miejscu napewno bym też się nie smiał w takiej sytuacji. Ale jednak jest w tym coś zabawnego. Ale skoro was to tak bardzo uraziło i tak pochwalacie prace naszej tępej psiarni to wielkie sorki.

 

hellmans, widać że chyba nigdy nie dostałeś od psa pałą po nerach. Na szacunek nawet dorośli muszą sobie zasłużyć...

Link to post
Share on other sites

O widze ze mamy tu kolejnego przedstawiciela modnego nurtu wsrod mlodych sprzeciwu przeciw porzadkowi tego swiata. Koles, powtorze sie, policja musi podchodzic do wszystkiego co wyglada jak bron, jakby to byla bron, bez wzgledu na to czy ja trzyma nastolatek, lusy , dlaczego pomysl, to nie boli. Po drugie nie twierdz ze tylko ty miales niemile sytuacje z policja. Dostales pala po nerach, widac nalezalo ci sie. kazdy z nas chyba cos z nimi mial, ale to nie znaczy ze mamy ich traktowac jak goowno. Wykonuja ciezka, stresogenna robote, za psie pieniadze, wiec przestan pieprzyc takie smuty.

Link to post
Share on other sites

Dobra kończmy to pierd... każdy myśli inaczej. Każdy przeżył co innego. Ty uważasz psów za wspaniałych obrońców prawa ja za idiotów którzy w większości spraw naduzywają władzy. (po nerach dostałem za nic, wież mi zdażają się takie sytuacje) Mowa oczywiście o zwykłych krawężnikach nie o CBŚ czy Antyterrorce. Do innych nic nie mam. Zapraszam na forum GFR gdzie mam nadzieje umówimy się na jakąś strzelankę lub nawet coś większego.

 

A jeżeli chcesz dalej drążyć temat naszej policji to gdzieś na stronie Interwencji (tej co na polsacie leci) znajdziesz ciekawy artykuł o pewnej komendzie gdzie dorośli ludzie poobijani wychodzili.

Link to post
Share on other sites

alienzo4 (z reguły pisze nicki z dużej ale tu tego nie zrobię) Jestes przedstawicielem gównarzerii, masz może z 14 latek o życiu nie wiesz nic a o pracy policji tylko tyle że spuścili Ci łomot (jak mniemam po Twoich tekstach jak najbardziej słusznie) Jesteś takim znawcom broni i replik że na pierwszy rzut oka wiesz co kto trzyma w rękach ??

 

To mały test na super gościa który to prawdziwy ?

de50nt8.th.jpg

 

czy ten?

degd2.th.jpg

 

no i?

 

Swoją drogą mam nadzieję że któryś z modów zareaguje w końcu na Twoje teksty....

Link to post
Share on other sites

Yunior_5 - dałeś popis :lol:

 

alienzo4 - jakoś nie chce mi się wierzyć, że dostałeś po nerach w ramach kaprysu policjanta. Powiem więcej - chyba powinieneś dostać jeszcze raz, może nauczył byś się szacunku. Z twoich wypowiedzi wynika, że jesteś bardzo płytką osóbką, dlatego moja rada na przyszłość - przesań wąchać klej, palić ziółka i wciągać inne pierdoły - przewietrzysz sobie troszkę mózg (jeśli wogóle go posiadasz), uwierz mi - wyjdzie ci na zdrowie.

Link to post
Share on other sites

oj panowie dajcie spokuj, przeciez kazdy wie ze repliki mozna na pierwszy rzut oka odroznic (fakt, ale tylko dla osob ktore sie nimi bawia i znaja ich szczegoly), oraz Policja tlucze palami bez powodu (ale chyba np nie w warszawie bo jakos przez dekade swojego, ostatnimi czasy intensywnego, zycia jakos pala nie dostalem, nawet jak cos przeskrobalem, i tez nie slyszalem aby ktorys z moich znajomych tez oberwal).

 

Co do sytuacji z Policja. Moze to Ci da cos do myslenia.

Pozny letniwieczor, podwarszawskie osiedle, impreza urodzinowa koledzy szturmem pod petardami wreczaja prezent. Pewna pani podlewajaca ogrodek wystraszona dzwoni na policja twierdzac ze zostala ostrzelana z broni automatycznej. Przyjezdza policja, gospodaz imprezy idac cala sytuacje wyjasnic widzi jak funkcjonariusze odpinaja blokady w kaburach i lapia za pistolety. Czy twierdzisz ze w tym momencie policja zachowala sie glupio gdyz przeciez replike mozna rozpoznac. a na terrorystow ani na stereotypowych zolnierzy mafii nie wygladamy.

 

 

 

Yunior_5 - dałeś popis :lol:

 

Niestety czasami, w szczegolnosci z ranca, mam cos takiego ze najpierw cos zrobie a pozniej pomysle. Tak sie w tym przypadku stalo. Przepraszam :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...