Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwójnóg i ak47 :)


Recommended Posts

Mam Kilka pytan: Tylko prosze nie piszcie po co ? nie nadaje sie...

 

1: Chcialbym kupic wmiare tani Dwójnóg tzn. do 80zl....

Najlepiej jakbybył składany

 

2. Wiem ze mozna zrobic samemu.. lecz macie moze jakis plan lub cos takiego ?

 

3. Czy jest mozliwosc zamocowania do Ak... (wyciagnac wycior , i przymocowac do body na koncu lufy :-P 8-)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem zamontowany na AK dwójnóg od ukm PKM. Wystarczy zmontować jakieś podkładki na lufę lub obejme dwójnogu, żeby nie 'latał' po lufie. Oczywiście można go złożyć, ale w przypadku AK należy jego nogi ustawić do przodu. Jak masz przedłużoną lufę (w stylu RPK), to wtedy możesz nogi złożyć do tyłu. Ma masę 490 g i jego obecność jest odczuwalna (spory wzrost masy na lufie).

Link to post
Share on other sites

dobre sa dwojnogi AKMŁ- takie w ksztalcie litery "Y". Gdy zlozysz nozki moze sluzyc jako dodatkowy przedni chwyt.

Chwale bo takiego uzywam :)

NIe wymaga zadnych przerobek broni ani dodatkowych czesci. Nie lata na lufie.

 

a masz moze link do tego.. gdzie kupic.. bylbym wdzieczny... (oczywsice szukam, no ale przyokazji prosze o link ) :killer:

Link to post
Share on other sites

kobielczak

allegro- jak zawsze.

Ostatnio nie widze ;( , ale kiedy kupowalem, to byl prawdziwy wysyp tych dwojnogow.

Zagadaj moze do ludzi handlujacych czesciami od AK, moze beda w stanie zdobyc.

pzdr

 

gurek a masz moze od kogos na miary kto handluje czesciami do ak... ? I pod jaka nazwa ten dwojnog wystepnuje... ? Bo nei umeim nigdzie znalezc

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

gurek!- na zdjeciu które zamieściłeś, na końcu lufy jest "przeciwpodrzutnik" lub jak kto woli "osłabiacz podrzutu" tylko zastanawia mnie to dlaczego nie jest on ustawiony w odpowiedniej pozycji?? przeciez jest w nim rowek w który wchodzi pin blokujacy znajdujący się w podstawie muszki...

Link to post
Share on other sites

Poniewaz gdy rowek jest w odpowiedniej pozycji (tzn oslabiacz obrocowny w prawo) jest ok 1 mm odstepu miedzy podstawa muszki a oslabiaczem podrzutu. Wg mnie taka mala szczelina wyglada paskudnie, a oslabiacz troche sie rusza. W momencie gdy dodac ruszajaca sie muszke w CYmie- mialem na koncu lufy grzechotke ;)

 

Po dokreceniu do oporu trzyma sie na sztywno, a nawet gdyby sie kawalek odkrecilo, zatrzyma sie na wcieciu.

 

ps. pod podstawe muszki dalem ostatnio czarna tasme klejaca i podstawa muszki juz sie nie kolebie.

Link to post
Share on other sites

hmm a słyszałes kiedyś oczyms takim jak o-ring? umieszczasz takowy sprzęt na gwincie i dosuwasz do podstawy , następnie nakręcasz osłabiacz podrzutu i gra ;) a wiesz osłabiacz w takjej pozycji wygląda naprawdę kiepsko ;) bo został on zaprojektowany tak ,aby to scięcie było w odpowiednią stronę i pod odpowiednim kątem...

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiscie sciecie powinno byc w druga strone i nie kwestionuje tego.

mnie jakos to po prostu nie razi...

 

Masz moze taki zalozony?Widzialem na zdjeciach ze masz oslabiacz podrzutu. Wrzucisz fotke?

 

Aha a tak z czystej ciekawosci- skad brales ten O ring- sklep metalowy czy cuś takiego? Moze sie skusze :) ?

Link to post
Share on other sites

wiesz ja tam nie mam wogóle żadnego oringa :D bezposrednio przykrecone tak jak w oryginale ;) i nic mi nie przeszkadza ;) co prawda milimetr odstaje ale sikam na to ;) a takie oringi to sobie kiedys kupiłem w sklepie cały komplet chyba ze 100 sztuk tam jest ;) najrózniejsze wielkosći i grubosci , ale myślę ,ze w sklepie z akcesoriami sanitarnymi powinieneś dostać ew zastosuj uszczelke odpowiednich rozmiarów

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...