Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] M16A1 CG


Recommended Posts

i ja rowniez oczekuje na dostawe(po drodze zarazilem 2 kolesi z teamu na XM'a)juz sie niecierpliwie oni nigdy nic nie wiedza o dostawach . ale poza tym wszystkim zapowiada sie ze bede mial 3 sztuki w teamie wiec fight bedzie konkretny i jeszcze S9 kolegi......ach i jeszcze mp5 drugiego kolegi.... bedzie fajnie czekam z niecierpliwosca. mnie osobiscie przekonal hop-up:D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kulki są, nie powiem Ci ile dokładnei i nawet jakie, ale żółte i raczej tandetne. Poza tym jest rurka do ładowania i popychadło do kuleczek - też służy do ładowania. Wszystko masz w opisie. Jednak ważne jest to, od razu nasmaruj magazynek, bo mi na początku ledwo dało się upchnąć 25-30 kulek, a teraz jak regularnie smaruję walę 50 i jest OK. Hooah !!

Link to post
Share on other sites

Żółte kuleczki powiadasz ?? z moim modelem były szare ( chyba 0,20 ) jednak nie dokońca oszlifowane, odradzam z nich srtrzelać - najlepiej je odrazu wyrzucić i kupić CG 0.20 precyzyjne. To z magazynkiem to prawda, mi ledwo szło 35, lecz nawet po nasmarowaniu dużo się nie polepszyło... możesz powiedzieć jak smarujesz magazynek i tłok ??

Link to post
Share on other sites

Do magazynka walę WD 40 bo tam nie ma nic gumowego hmm..... mam nadzieję, bo go jeszcze nie rozbierałem. Do lufy i we wszystkie inne zakamarki to już tylko silikon. Dostaniesz go bez problemu w każdym sklepie z ASG. WD 40 niszczy po dłuższym stosowaniu gumowe uszczelki.

A tak na marginesie właśnie wróciłem ze strzelanki CQB, było fajowo. Ja ładuję po 50 kulek i wchodzą jak w masełko za jednym popchnięciem wszystkie. Na rurce zrobiłem sobie kreskę mazakiem i wiem dokąd sypać i zawsze mam odliczone 50 jak nasypie do kreski. Takie malutkie drobne usprawnienia czasem bardzo się przydają. Hooah !!!!!!!

 

 

Ps. Sorrki teraz sobie przypominam, chyba faktycznie były bardziej szarawe niż żółte, ale odrazu kupiłem, pojemnik 2000 szt. za 32 zł więc dlatego ich nie pamiętam.

Link to post
Share on other sites

Ja używam silikonu stti, tylko jest problem właśnie z tym tłokiem, Maciek z military.pl napisał mi żebym przeładował, odciągnął zamek i wlał dużą ilość silikonu przez otwór tłoka ( dzysza ). Może jest jakiś inny sposób oliwienia tłoka ?? nie ma to jak rozebrać, wyciągnąć tłok i naoliwić gumke, wtedy wiesz, że jest prawidłowo :wink: . Lufy to raczej nie trzeba oliwić, jak sikniesz troche do otworu gdzie wchodzi szyjka magazynka to lufa też przez to się troche oliwi ( po owym naoliwieniu hop-up nie działał przez 20 strzałów ). Pamiętam jak naoliwiłem lufę, tłok i otwór gdzie wchodzi magazynek... smaru było tak dużo w lufie, że gdy wsadziłeś kulkę "przez lufę" to się zaklinowała i trzeba było czekać 5 min aż "spłynie" dlatego nie warto oliwić lufy.

Link to post
Share on other sites

A jezcze jedno pytanko takie nie na temat:

 

Czy wiecie kto produkuje może m4ki na sprężynę? bo same xmy a o m4ce nikt nie pomyśli :lol: . W katalogu CG jest wprawdzie m4 ale to elektryk. W sumie jest to tylko kwestia wyglądu ale m4 jest imo ładniejsze :-)

Link to post
Share on other sites

drogi bo ma wieksze mozliwosci modyfikacji przez zdejmowana raczke transportowa i w ogole jest ladniejszy :D ja sie osobiscie nie dziwie jesli jest drogi ale szkoda ze w polsce nie ma, nawet w wyzszej cenie przypuszczam by sie sprzedal :D szkoda jeszcze raz szkoda

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...