Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nowy aku w ak47 po naladowaniu szybko padl


Recommended Posts

Witam kilka dni temu kupilem ak47 cymy (cm028) Bateria gdy przyszła była całkowicie rozładowana po załączeniu jej maszyna ani drgneła. Podłączyłem nia do ładowania i ładowała sie 12 godzin.

A dzisiaj ta bateria mnie zawiodła przychodze na strzelanke i pogralem sobie moze 30-40 min i ak zaczol jak by sie "dławić" i bateria padla :wink: podlaczyłem od kolegi baterie i u niego działało wiec napewno bateria padła no ale wystrzelilem ogolnie od środy (gdy nia naładowałem) może 600 kulek :/ czy to normalne z tymi bateriami przy pierwszym ładowaniu i teraz juz bedzie ok ?? baterie naładowalem drugi raz ale raczej mozliwosc przetestowania bede mial w sobote. Ale nie chce zeby mi znowu tak szybko padla :/

 

Bateria to 1200mh 8.4v (LARGE)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No jak pisalem w poprzednim poscie bateria jak dostalem byla calkowicie rozladowana ... ladowalem nia 12 godzin i szybko padla :/ no i wczoraj naladowalem nia drugi raz 11 godzin (jak pisalo w oryginalnej instrukcji) to chyba bylo formatowanie bateri ??

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

MATKO!! Jak wy formatujecie baretie? Po pierwsze: UNO - to jest akumulator po drugie nie formatujecie tylko uformować.

Zformatowac możecie sobie HDD, nie aku.

 

Formatowanie i uformowanie są to pojęcia bliskoznaczne i oba są poprawne więc nie widzę powodów by robić wielkie halo na ten temat.

Co do różnicy między baterią a aku to masz jednak rację. Aku jest to ogniwo wielokrotnego użytku, bateria nie ;) Pozdro

Link to post
Share on other sites
ForeverCo oznacza skrót Ni-MH? Ni-MH ? to oznaczenie baterii niklowo ? wodorkowej. ... Formatowanie baterii to prosty zabieg, jakiemu poddaje się wszystkie nowe ...

www.forevergsm.com/faq.mx?fltCategoryId=4 - 12k - Kopia - Podobne strony

Proszę! Błędy nawet na stronei producenta.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Format - Ani słowa o ty co oznacza. Ani słowa o akumulatorach.

 

Formowanie jest to nawadwanie nowego kształtu (w tym przypadku pojemności ) Formatowanie jest to usówanie (tak na prosty rozum) jeśłi coś formatujemy to oznacza to że ów rzecz będzie posiadać np. nową fakturę ale nigdy formę!

 

Tak samo jak posiadanie pamięci prze akumulator, to dopiero jest bzdura, wszędzie tak piszą. Efekt pamięci uzyskano owszem ale na satelicie!

 

Tyle o zabobonach

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...