Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft Tactical e-book!


Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

To mój pierwszy temat i licze na wyrozumiałość. Od wielu lat zajmuję się szkoleniem w zakresie Paintball i ASG. Mam wiele doświadczeń. Od niedawna piszę podrecznik taktyki ASG dla tych zaawansowanych i początkujących. W serwisie jest naprawdę niewiele o taktyce i walce (jak i Zielonej i Czarnej [MOUT])

 

Piszę książkę i potrzebuje zdjęć. Zdjęcia mogą być z walk (najbardziej potrzebne). Każdy kto chce mieć swoje foto, niech wysle je do mnie. Ważne żeby było miasto, psełdonim lub jeśli ktoś chce imię i nazwisko. Koniecznie musi byc dołączona treść:

 

"Oświadczam iż jestem na przeslanych fotografiach, dobrowolnie i świadomnie je przekazuje autorowi Airsoft Tactical Book".

 

Niedługo będę organizował szkolenia taktyczne w zakresie Zielonej i Czarnej taktyki w okolicach Warszawy, Mińska Mazowieckiego i Siedlec na własnym terenie lub u kogoś. Więcej dowiesz się pytając.

 

moj e-mail phoenix_phx@o2.pl 516-53-29-74 (najlepiej wieczorem)

 

Mam jeszcze pytanie do forumowiczów, co sądzicie o podręczniku? jest potrzebny? Macie jakieś własne taktyki?

Link to post
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że podałeś zły numer telefonu. Myślisz, że znajdziesz czas na pisanie książki między sklejaniem modeli, administrowaniem dużym forum i handlem komórkami? Miesiąc temu kupiłeś pistolet ASG i to kiepski. Nie pasuje mi to do opisu osoby znającej się na airsofcie, przynajmniej w takim stopniu, żeby pisać książkę na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Byłem na kilkunastu wyjazdach i zgrupowaniach ASG, obserwowałem grupy paramilitarne i uczestniczyłem w nich. Sam od wielu lat się interesuję ta dziedziną (8 lat) . Może użycie słowa "szkolenia" nie są najlepsze, ale przede wszystkim przekazanie wiedzy. Porównując kluby za granicą i w Polsce można od razu zauważyć wiele różnic. W naszym kraju ASG dopiero się rozwija. Budowanie sposobów walki sportowej dopiero się rodzi. Czyż nie warto się tym podzielić ze swoimi? Jeśli Pan (za pozwoleniem) zacznie rozpatrywać naprawdę dobre kluby, gdzie jest zgranie, stali członkowie i itp w Polsce. To ich sukcesy są zawarte w taktyce i w wielu nawet niepozornych elementach. Nikt tam się nie przyzna do tego. Dlaczego? Cena sukcesu i komfortu super zespołu. Im lepszy tym są większe wymagania. Zwycięztwo nie składa się z samej taktyki. Możemy to podzielić na nierozłączne działy, mi bardziej rozwinięte tym większa skuteczność (hierarchia, psychologia walki, taktyka, współdziałanie, kontakty wewnątrz sekcji, zespołu i budowa dobrych stosunków, doświadczenie, wyobraźnia pola walki, poznawanie przeciwnika). Jeśli naprawdę wszystko gra, to grupa ASG nie tylko staje się garścią przyjaciół ale i rodziną. Umiejętne prowadzenie treningów i nauki owocuje. Pisząć e-book'a chciałbym chociaż część z tego wykorzystać. Nie ma bowiem nic lepszego od praktyki. Pozdrawiam

 

Byłem na kilkunastu wyjazdach i zgrupowaniach ASG, obserwowałem grupy paramilitarne i uczestniczyłem w nich. Sam od wielu lat się interesuję ta dziedziną (8 lat) . Może użycie słowa "szkolenia" nie są najlepsze, ale przede wszystkim przekazanie wiedzy. Porównując kluby za granicą i w Polsce można od razu zauważyć wiele różnic. W naszym kraju ASG dopiero się rozwija. Budowanie sposobów walki sportowej dopiero się rodzi. Czyż nie warto się tym podzielić ze swoimi? Jeśli Pan (za pozwoleniem) zacznie rozpatrywać naprawdę dobre kluby, gdzie jest zgranie, stali członkowie i itp w Polsce. To ich sukcesy są zawarte w taktyce i w wielu nawet niepozornych elementach. Nikt tam się nie przyzna do tego. Dlaczego? Cena sukcesu i komfortu super zespołu. Im lepszy tym są większe wymagania. Zwycięztwo nie składa się z samej taktyki. Możemy to podzielić na nierozłączne działy, mi bardziej rozwinięte tym większa skuteczność (hierarchia, psychologia walki, taktyka, współdziałanie, kontakty wewnątrz sekcji, zespołu i budowa dobrych stosunków, doświadczenie, wyobraźnia pola walki, poznawanie przeciwnika). Jeśli naprawdę wszystko gra, to grupa ASG nie tylko staje się garścią przyjaciół ale i rodziną. Umiejętne prowadzenie treningów i nauki owocuje. Pisząć e-book'a chciałbym chociaż część z tego wykorzystać. Nie ma bowiem nic lepszego od praktyki. Pozdrawiam

 

Coś mi się wydaje, że podałeś zły numer telefonu. Myślisz, że znajdziesz czas na pisanie książki między sklejaniem modeli, administrowaniem dużym forum i handlem komórkami? Miesiąc temu kupiłeś pistolet ASG i to kiepski. Nie pasuje mi to do opisu osoby znającej się na airsofcie, przynajmniej w takim stopniu, żeby pisać książkę na ten temat.

 

juz poprawilem. Jesli jestes w stanie opisac i wytlmaczyc kazdy z tych elementow na tyle jasno ze ktos to zrozumie to jestes mistrzem i przychodze do Ciebie na korepetycje i skladam hold :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Pochrzaniło Ci się AS z paintballem... Rozgrywki sportowe? Kluby? Zwycięstwo? Nie ta bajka...

 

Nawet nie zauważyłem, że są dwa takie same wątki.

Zamykam, dyskusję przenieście sobie do drugiego.

phoenix_phx_ - ostrzeżenie za spamowanie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...