Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zgadza się Procent. Trafiło mi właśnie w ręce owo FLC i daje radę.

 

Co do kojota Aitesowego, to co producent, to inny kojot. Ja mam kilka ładownic Eagla i są różne w swej kolorystyce, ale wszystkie można chyba wpisać do ogólnie przyjętego kanonu Coyote Brown, w odróżnieniu od SDSowskich ładownic.

Link to post
Share on other sites

Te IBA w woodlandzie to akurat wczesny Afganistan i Irak. Wg mojej wiedzy duża część USMC nie miał wówczas IBA w coyote.

 

Stawiam tezę, ze wszystko zależy od dowódcy. Jak przymknie oko na regulamin to marine może wyglądać i tak:

59938258oef192sh5.th.jpg

lub (5 od lewej)

09gb7.th.jpg

zaś ilość kolorków u tego marine mówi sama za siebie

14sn3.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Umówmy się co do dwóch rzeczy:

 

1. NIGDY nie ma tak, że po wprowadzeniu nowego sprzętu 100% jednostek ma go na wyposażeniu. Normalne są sytuacje donaszania starych sortów. Wczesny Irak i Afganistan to jeszcze używanie PASGT w niektórych jednostkach.

 

2. W REGULAMINOWYM MOLLE jest przejściówka ALICE/MOLLE czyli regulamin dopuszcza jednoczesne wykorzystanie tych elementów, prawda?

 

Co do drugiego zdjęcia: nie trzeba patrzeć na 5 od lewej. Wystarczy spojrzeć na kaemistę na pierwszym planie. Czy to jest regulaminowa kabura?

Na marginesie - mało kto z US manów nosi regulaminową M12.

Link to post
Share on other sites

1. A ktoś powiedział że tak jest?

2. A czarnych cameli?

 

Co do piątego od lewej czy po powiększeniu ktoś stwierdzi co to i czy to woodland czy czarne?

Fotki na szybko wybrane potwierdzające to co mówisz.

 

Edit

Dzięki. Usunąłem kontrowersyjny fragment.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...