Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot/Spotkanie 11.02.2007 Podczele/Bagicz (zachodniopomorskie)


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

z przykrością muszę zawiadomomić, że z powodów osobistych nie będę mógł się pojawiać na imprezie w ustalonych godzinach. Mimo to postaram się pojawić w godzinach późniejszych.

 

Informuję, że moja nieobecność nie będzie miała żadnego wpływu na wcześniejsze ustalenia i wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

 

Osoby, które prosiły o możliwość załatwienia noclegu proszę o skontaktowanie się z Jazzmanem. Tak samo osoby, ktore miałyby ewentualny problem z dojazdem lub dostaniem się z dworca. Mieliście się odezwać i podać szczegóły, ale cisza z Waszej strony ... Uważajcie żebyście nie obudzili się z ręką w nocniku ...

 

We wszystkich sprawach kontaktujcie się w takim razie z Jazzmanem. Najlepiej telefonicznie. Jego numer to: 889-544-622.

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Myśle panowie że już najwyższa pora napisać pare słów na temat spotkania .

Znamy ten teren dokładnie ale jadąc tam chciał bym wiedzieć gdzie jest zbiórka , gdzie można zostawić autko no i czas rozpoczęcia jak i optymalnego przybycia .

A może impreza jest odwołana bo zapanowała jakaś dziwna cisza ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem impreza jest aktualna, co do tego gdzie mozna zostawic autka to jest hala, pod ktorej dachem zmiesci sie ponad 10 samochodow. Co do dojazdu. w przypadku przybywajacych ze wschodu trzbea sie kierowac krajowa droga nr 11 na kołobrzeg. Droga biegnie przez las a na poboczu z lewej strony biegnie rurociag. Zblizajac sie do kolobrzegu mija sie znak z napisem "kołobrzeg" 2-3km dalej jest skret w prawo na osiedle "Podczele" taka kamienista droga, nastepnie jedzie sie alsfaltowa droga przez maly most na skrzyzowaniu za przystankiem obok domu w budowie skreca sie w prawo, nastepnie jedzie sie prosto i skreca w lewo i jedzie przez cos ala parking. Dalej jest tabliczka i koniec osiedla i wjezdza sie na lotnisko, a dalej to jzu was sie jakis nakieruje :)

 

Dla jadacych z zachodu, nalezy sie kierowac na koszalin karajowa 11, po wyjezdzie z kolobrzegu ok 2-3 km skret w lewo na osiedle podczele, dalej jzu wiadomo.

 

Mapka dojazdowa

 

32e16f7685800562m.jpg

Link to post
Share on other sites

Impreza jest jak najbardziej aktualna. Austin wszystko wyjaśnił. Najlepiej pojawić się na miejscu około godziny 9:00. My na miejscu będziemy już dużo wcześniej. Rozstawimy ludzi po lotnisku i będą Was odpowiednio kierować.

 

W razie czego dzwońcie. 692-092-052

Link to post
Share on other sites

A Austina nie było :P

Cóż, dzisiejsze spoktanie udowodniło że moje minimi (stock) to kupa złomu (mówiłem o tym juz od dawna). Niektórzy przyjechali żeby wygrać nastawiając się na to niewidzialną tarczą. Ale co tu dużo mówić, na kazdych większych imprezach bywają niepoważni ludzie.

Mimo wszystko, dziękuję za przybycie, impreza była przednia szkoda że zimno było jak pierun (moja nówka berta pękła od zimna :F(znal)

Pare akumulatorów siadło i itd. Mimo to bawiliśmy się świetnie.

Teraz czas na majówke, oby było jeszcze lepiej.

POZDRAWIAM

 

JAZZMAN

Link to post
Share on other sites

A ja mialem dzis wyjatkowo pechowy dzien. Zaspalem na autobus o 8:10 wziolem taksowke na dworzec w nadziei ze zalapie sie na autobus o 8:50 po czym okazalo sie ze ten jak i nastepny o 9:30 kursuja tylko w dni powszednie, siedzialem ponad 40min na dworcu i zamarzalem na kosc. A w miedzyczasie zorietowalem sie ze przez ten caly pospiech zapomnialem spakowac okularow :evil: Bateria w aegu od samego lezenia na mrozie przestala dzialac :poddanie: wiec sie wkurwilem totalnie i wrcilem do domu na piechote.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za przybycie :)

 

Uzbierało się nas około 80 osób i mimo niesprzyjającej pogody, która jednak zaskoczyła prezentem w postaci bardzo niskiej temperatury, wszyscy się dobrze bawili.

 

Na szczęście obyło się bez wypadków, jedynie drobne obrażenia, podeptane dłonie ... siniaki od tańczenia na lodzie :)

 

Niektórym poumierały aegi :) Sam muszę kupić nowy tłok :)

 

Jak wynika z opinii teren wszystkim się spodobał. Pozostaje mi tylko zaprosić Was do częstrzego odwiedzania lotniska.

 

Proszę też o dodawanie linków do filmików i fotek ze spotkania.

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...