Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot/Spotkanie 11.02.2007 Podczele/Bagicz (zachodniopomorskie)


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem impreza byla troche szczerze mowiac niedopracowana. Majowka byla zdecydowanie lepiej zorganizowana. Zalozenia scenariuszy byly monnotone i niedopracowane oraz malo zroznicowane ( np fakt ze mniej liczebna grupa szturmowala budynek lub tez fakt ze jedna grupa miala caly czas sie bronic z zalozenia reszty nie chce mi sie wymieniac) teren jest taki spobie i sie szybko mzoe znudzic ( takie jest moje zdanie prosze nei bluzgac ;-) ) ale sam fakt spotkania duzej grupy ludzi wystarczyl zeby sie przyjemnie pobawic :uśmiech:

 

Proszę używać polskich znaków

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Nieżle to Dosia ujoleś , zgadzam sie z tobą.

Koszalin , Sławno i Darłowo jak by nie było razem tworzył 1/3 wszystkich zlotowiczów ale to świadczy o czymś innym i nie warto o tym pisać .

Oprócz tych potknięć co wymienileś na pewno duży wplyw miała pogoda , temperatury w okolicach -4 do-8 raczej osłabiają morale .Ale było wdzięcznie i do nastepnego razu.

http://www.kol24h.pl/index.php

http://www.kol24h.pl/index.php?option=com_...ry&catid=25

Link to post
Share on other sites

Mi się podobał bardzo jeden scenariusz ( ten gdzie grupa pomaranoczywych, w której bylem) musiala bronic 3 budynów. Tam si eczulo taki jakis wewnetrzny klimat.:) Ogolem bylo fajnie ze można bylo spotkac sie z taka iloscią uczestnikow. No ale nie ma chyba impezy, w ktorej nie ma minusow :) Scenariusze moglybyc troszke bardziej dopracowane, teren faktycznie nie jest zbyt zrozniocowany.... fakt jak Marcinek83 powiedzial ze nie widzielismy wszystkiego, ale na plycie lotniska nie znajdziemy przeciez bardzo duzej różnicy w terenie. Ogolem zlot oceniam na plus i życzę jeszcze lepszej organizacji Majówki na Borneo :) bo w 2006 było zaje... :) Pozdro dla wszytskich.

Link to post
Share on other sites

Widzicie Panowie są plusy i minusy jak na każdej "imprezie".

 

Nie ukrywajmy jednak, że tego co miało miejsce w niedziele nie można porównywać do Majówki, bo ta jest przygotowywana znacznie wcześniej i wszystko jest dopracowywane przez dużą ilość osób, by całość ostatecznie coś sobą reprezentowała. Muszę się pochwalić, że nawet dziś byłem w Borneo załatwić parę spraw związanych z Majówką ... już możecie się cieszyć :) Najeździcie się Ziłem :) i tym razem będzie trochę więcej biegania po lesie.

 

Jednak co do zlotów czy innych spotkań, to wszystkie tego typu przedsięwzięcia tworzą ostatecznie sami uczestnicy i im lepiej się wszyscy dogadają tym milsze będą wspomnienia z udanej zabawy.

 

Tak jak było wspominane przed organizacją 11 lutego, spotkanie to miało w głównej mierze za zadanie zebranie w jednym miejscu większej liczby osób co się raczej w okresie zimowym nie zdarza, stąd powstała taka inicjatywa. Jak by nie było każdy się bawił i chyba nie ma co narzekać :)

 

W maju powinno być cieplej, a już na pewno bez śniegu :)

 

Pozdrawiam i zapraszam na Majówkę.

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...