Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 Heavy - KA-25HW [KWC]


Recommended Posts

kupiłem sobie 5000 kulek 0,2g z Tajgun.pl do mojego cieżkiego Walthera P990 z kwc i teraz zastanawiam sie czy wytrzyma tyle strzałów...hmmm, pytanie może głupie bo nie siedze w tym aż tak aby strzelać sie gdzies po lasach, poprostu kupiłem ten pistolet pare dni temu na Allegro na aukcji od militaria bo podobno fajny. Piszcie wiec posiadacze tego cacka (a tak w ogole dziwie sie, ze ten pistolet kosztowal kiedys 200zł - nie jest warty tyle, góra 100)czy wytrzyma czy tez nie?

 

Ps Nie wiem czy umiescic ten temat tu czy w "jestem zielony", wybór padł "tu" :wink: :lol:

Link to post
Share on other sites

No wiesz mój sąsiad obsługuje się w sposób drastyczny... Wali go w piach, rzuca o ziemie (lub asfalt), lub zasuszal mechanizmy. Broń może wytrzymać dłuuugo kolega te 5000 shotgów oddał już daawno i jeszcze żyje, ale trzeba o nią dbać i nienarażać ją na pęknięcia. Mój shotgun z Krakmana zpadł ze schodów i regulacja HU w środku pękła :|

 

Musisz regularnie po dłuższym strzelaniu smarować wszystkie spężynki i cylinder.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
jakim cumem zgubiłeś maga? a tak w ogole te magazynki są bardzo niepraktyczne...niesiesz w kieszeni takiego maga załadowanego do pełna i niechcący wciska sie ten przycisk na górze i trach' date=' wszystkie kulki sie wysypały....[/quote']

, heheh tez tak miałem nie raz.

Grunt to dobac o niego ja zawsze po strzelance przesmarowuje go troche czyli troche do lufy i kapke na kulke i do magazynka, strzelam 2-3 razy i gitara :)

Link to post
Share on other sites

ale ty Brambi mówisz o tym lekki Waltherze P99 a ja kupiłem tego ciężkiego P990 KA25HW który teraz na militaria.pl jest za 139zł ja swojego kupiłem za 70zł na aukcji...nowy i nieużywany:) a w zbrojowni go nie ma, jest tylko ten lżejszy i bardziej plastikowy P990 KA17H

Link to post
Share on other sites

Ten Walther P990 waży 650 g to ja wiem czy taki ciężki, no nic :P

Co do PPK fajny to może jest (z wyglądu) ale trzeba go podtuningować bo ma prędkość wylotową jak bym balonem rzucał :wink: :!: ja ogólnie go troche niezadbałem i straciłem już: Taki bolec co trzyma magazynek i troche zamek się zepsuł... No, ale ogólnie strzela :wink: . Jest marki Cyber Gun.

Najgorszym faktem jest to, że go niemoge rozłożyć bo jakby wszystko ma w czymś gearboxo podobnym a to się trzyma jak cholera i niemoge zamka zdjąć. Dlatego nad nim pracuje. Moim zdaniem jest dobrze to wykonany pistolet, ale osiągi ma do kitu.

Fotka podobna do poprzednich:

walthery1

 

PS. Kto jeszcze ma Walthera PPK :?:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...