Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning wew AK74 [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podepnę się do tego tematu. Otóż robiłem 2 upgrade tych gunów oczywiście mocowy.

1 Tuning:

Sprężyna M130 i Zestaw Hurricane'a M120, Batka 8.4V 1800mAh, zębatki Super torque up Systema.

 

Co się okazało?

Otóż stockowy silnik nie ma siły ciągnąc M130 (DF) nawet przy batce 9.6V 3850mAh

Czyli sprężyna M130 idzie sie walić...

Zestaw Hurricane'a M120 wszystko ładnie i cacy ale o baterii 8.4V takiej zwykłej można zapomnieć. Za to 9.6V 3850mAh śmiało i miło lata

Czyli batka 8.4V 1800mAh też poszła ...

Zębatki Super torque Up (takie za 370 zł :-F )

Wrażenie?

Na kulkach 0.23:

Kopnięcie fajne ale co mnie zdziwiło miało lepsze skupienie w stockowej lufie i komorze z gumką, niż moja z precka SRC 6,03, metalowa komorą, i gumką. Dla mnie był to szok... Zamiast powinno być większy rozrzut to było wręcz przeciwnie... Aż mnie to (nie)miło zdziwiło...

 

2 Tuning:

Hurricane M120, Zębatki Helikalne STU Classic Army, batka 9.6V 3850mAh

 

Wszystko ładnie chodzi. I bardzo szybko.... Czyli jest ok jak dotąd.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam.

Co należy wymienić w stockowym Ak 47 od Cymy, aby miał on się lepiej...nie zależy mi aż tak na mocy. Poprostu chcę niemaksymalny tuning. Trzeba wtedy co zmienić? Samą prec lufe? Bo wiem, że od tego zacznę... Podajcie producenta i koszt z jakim muszę się liczyć! Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

wstawiłem FTK JBU m100 , wszystkie elementy idealnie pasują i wszystko śmiga,

głowica z wymiennymi wszystkimi zębami wygląda solidnie...niestety nie mam dostępu do chrono ale wydaje mi się że mocy i skutecznego zasięgu przybyło... testowane narazie na 1 strzelance..

 

po wymianie łożysk na kulkowe i aku na 9,6 V planuje wstawić m120 guardera.

Jaką baterie polecacie aby wsio śmigało, 95% ogień pojedyńczy.

Link to post
Share on other sites

Witam wsystkich odwiedzających ten temat a co za tym idzie również właścicieli AK74 jeżeli ktoś sie szykuje do modernizacji swego AK polecam zestaw FTK na SpecShopie w którym znajduje sie sprężyna 100 metalowy tłok z metalowymi zębami , metalowa prowadnica , no poprostu wypas a cena 180 zł a 185zł ze sprężyna 120 ale w tym momecie musicie sie liczyć z wymiana zębatek i łożysk. polecam ten pierwszy zestaw.

 

osiągi mojejgiwery poprawiły się znacznie , oceniam je conajmniej na 370-380pfs-ów

 

Acha jeżeli ktoś jeszcze nierozbierał gerbox-a nic strasnego poglądajcie filmy instruktarzowe bardzo pomagają .

 

To tyle co narazie może doradzić MIWO

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy ten tłok:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=104

Będzie pasował do Zestaw Tune-Up Kit M120s do AK

HurricanE?

 

A jeżeli nie to jaki polecacie?

 

Mam taki i trzyma się jak trzeba przy m120 rofie około 16k/s wystrzelone .....bardzo dużo i dalej jest cały

 

Lokers83 sprecyzuj czy mówisz o M czy pdi - ca podaje w % długość sprężyny a M cośtam to metry na sekundę które daje spring. Może być takiej samej długości co 130% ale być twardsza i dawać większy pęd

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...