Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Tak to chodzi o ten.

A więc to będzie to: Gear Box - G&P Custom Long Gearbox w/ 7mm Bearing?

bardziej opłaca mi się ściągnąć z wgc shopu...

 

Problemy minęły jak ręką odjął w momencie kiedy pojawiła się (God Bless) Komora King Armsa i Lufka 650 mm Prometheusa:D

 

A co do FPS - 650 FPS (wachania 3 FPS) - mierzone

 

Narazie odpukać wali BARDZO dobrze:D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
A co do tego czy CA 25 Posiada długi GB. Nie posiada on standardowy GB i 330 fps co do osiagniecia 600 fps może to być mały problem ale dla chcacego nic trudneg

 

Witam

Jako że posiadam karabin CA25 o mocy ok (620 fps) to deklaruje że karabin posiada GB v.2 wersja LONG, wyciągnięcie 600 fps to nie problem tylko późniejsze koszty ;)

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem z dalekowschodniego sklepu airsoft jakąś super hiper version of SR-25 G&P. Po prostu żadna inna nie była dostępna to wziąłem taką jaką była. Najgorsze jest to że nie mam pojęcia czym rózni się od innych ale ten karabinek nie daje mi spać po nocach dlatego go zamówiłem. Kiedy dojdzie to się wypowiem, i poproszę o jakieś dogłębne wskazówki dot. Tuningu. SR-25 jest znów na asgshopie ale jego cena-2999 zł nie wygląda zachęcająco. Czy w tłumiku spokojnie mieści się ta lufka 650 mm? I co z magazynkami? Podobno mid-cap od G&P nie podaje zbyt dobrze, ale Hi-Cap w takiej broni jakoś mi nie podchodzi. Ma ktoś jakieś doświadczenie z magami do SR?

Link to post
Share on other sites
Dołączam się do pytania dotyczącego magazynków czy jest coś poza Hicapem do CA25 co sprawnie działa ?

 

Jedno mnie denerwuje magazynki w CA25 nie są spasowane i gonią w gnieździe ( przynajmniej hi-cap) nie wiem jak inne magazynki więc też czekam na informacje o innych typach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie Mid-cap nie podaje za dobrze z G&P - ale ma już rok;-)

 

Generalnie polecam Mid-capy 150'kulowe z CA - nie latają w gnieździe, i na razie odpukać chodzą super.

 

Ale niestety nie można ich w Polsce jeszcze kupić;/

 

Najbardziej przerażające są opinie tych debili z zachodu - z założenia wyszli że wszystko co stockowe i custom'owe musi być zawodne i trzeba wymieniać na systeme. Systema lekarstwem na wszystko :wink: .

 

Efekt taki ,że zawieszają produkcje SR-25 CNC z długim GB.... Oby tylko nie wstrzymali produkcji części i samych GB.

 

Btw - Testował ktoś jak pasuje cylinder BU od Systemy do PSG-1 ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Moje CA25 przed tuningiem miało około 385fps.

Niezła rozbieżność co do mocy CA-25, moja na chrono na 0.20 miało 450fps zaraz po wyjęciu z pudełka :-F niestety stock 2 razy padł mi po 2 strzelankach(raz zryte zęby tłoka, drugi raz padły zęby tłoka i 1 ząb zębatki silnikowej :-F , więc jest to replika odrazu do tuningu!, nie polecam siania na full auto, chociaż bardzo to kusi...

Link to post
Share on other sites

Też mam CA25 ale rezultatów na chrono jeszcze nie znam...

Mam sprężynkę 170% z Deep Fire i wszystko pod nią wsadzone poza lufą

dlatego chciałem zapytać czy zauważyliście poprawienie skupienia czy też zasięgu przy tak długich lufach?

 

Przydałoby się też info jakie macie sprężyny lub ile fps to wyciąga + waga kulek

 

Przy mojej stock lufie sprawdzałem 0.43 ale strzały nie były równe, mała powtarzalność w końcowej fazie lotu:???:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, czy ktoś z Was orientuje się czy i gdzie będę mógł zakupić "SR-25 CNC Special Edition" z GP?

 

Na ASGShopie nie ma, pojawiły się jedynie wersje z krótkim GB, czy nie wyjdzie mi szybciej i łatwiej kupić wersję z krótkim GB i dokupić osobno długi? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

A przeczytałes ostatnie pięć postów? a dokładniej piąty nad Twoim?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a mi podobnie jak Lolelxusowi ..w GP padly dwa razy zeby tloka..

raz po 20-30 midcap-ach... nastepnie wymiana..do tego doszla akurat m170 wiec wpakowalem proba...10 strazlow i zebow znowu nie ma...co moze byc przyczyna?

i czy mozna kupic gdzies nie plastikowy tlok w wersji long do gp?..a jak nie to mozna wsadzic krotki metalowy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...