Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smiglans

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

851 profile views
 1. Posprawdzałem miernikiem. Wina przewodów (tragiczna jakość), najprawdopodobniej błąd technologiczny przy wytwarzaniu kabla (pewnie któraś żyła napięta), że tak pękają...nieistotne. Mam oryginalne kable ze starych zestawów słuchawkowych USArmy, zrobię to dam znać na forum. Dziwi mnie też fakt współpracy z oryginalnymi Peltorami. Według schematów z tego tematu wynika iż wtyk military dla Z-tactical i standard NATO miały różne podpięcie przewodów. Pozdrawiam, Bartek
 2. Witam Mam problem już z drugim PTT Z-tactical. Radio MIDLAND GXT (GMRS), przycisk PTT dedykowany do midlanda, headset bowman Z-tactical. Zestaw działał. Dodatkowo posiadam oryginalne peltory XP z komunikacją. Z tym samym przyciskiem PTT i radiem również działały!!! Po około 2tyg. przycisk padł. Zakupiłem drugi, innego typu, również Z-tactical i także po około 2tyg. ptt padł. Czy jest możliwie, że przycisk PTT musi być inny do Bowmana (z-tactical) i inny do Peltorów XP? Czy jest możliwe, że to przez słuchawki Peltora XP przycisk PTT umiera? Dodam, że przy użytkowaniu z Peltorem XP przy nada
 3. To jest LR/T MR/T są bez bocznego AO. Na allegro są taniej, a na 99.9999% z tej samej linii.
 4. Jeszcze kilka pytań: Czy w wersji z HU można stosować rybki (np po wykręceniu, jeżeli jest regulowany ?) jak sprawują się rybki przy maksymalnym ustawieniu 600fps, czy jest to dobra pod względem celności i zasięgu alternatywa dla AEGa 600fps ( wykorzystanie jako karabin snajperski, pomijajmy fakt ceny strzału ) Czym się różni RAP od RAM ? Ile raz można wykorzystywać łuski na kulki 6mm/rybki ?
 5. Cześć Jak jest ze strzelaniem w zime ? Pozdrawiam
 6. Magazynek podaje bdb. 705mm się już nie mieści.
 7. W lufie precka się kryje. Ale wew. jest taki tłumik i trzeba go po prostu rozszerzyć, aby wsunęła się w niego precka.
 8. Wie ktoś jak się ma szkielet CA do szkieletu G&P ( wytrzymałościowo ) ? Mam Ca-25, wszystkie bebechy wymienie, nie wiem tylko jak wygląda kwestia szkieletu.
 9. L96 to inny model. To tak jakby na m82a3 powiedzieć m82a1.
 10. Trochę roboty było, jak podrzucisz jakiś schemat kolby, albo cykniesz foto otwartej to Ci wyrysuje. 9,6V do 400% nie próbowałem, ale może da rade. Na pewno mini odpada. ;-)
 11. Toż to nie L96 tylko nowszy AWM i to wersja rozwojowa, która powstała dzięki zamówieniu Bundeswehry bodaj na 1200sztuk. Niemcy sobie zażyczyli składaną kolbę, nóżkę z tyłu kolby i otwarte przyrządy. ;-)
×
×
 • Create New...