Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle G&P OEF USMC 3mm


Recommended Posts

Witam chciałem się zwrócić do użytkowników tych gogli aby opisali jak się one sprawują czy parują czy nie, jeśli parują to czy używaja jakiś preparatów i czy pomaga u nich to i jakie to są prepartaty i czy używacie ich bez problemu z hełmem. Wiem że wspominali już niektórzy o nich w temacie ale nie było tam żadnego szczegółowego opisu.

Oto link do tych gogli http://www.specshop.pl/product_info.php?pr...e82bfd5069e8f28

pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź

Edited by GRELO OASG
Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw również wrażeń bo się zastanawiam nad tymi goglami , głównie z raci tego,że ESS kosztują w tej chwili troszkę zbyt dużo, nie wiem co się stało z ceną bo przeglądając tematy wymieniano kwotę 180 PLN a tu nagle 270....

Link to post
Share on other sites

Profile NVG co najmniej od roku utrzymują się na poziomie 270zł, a biorąc pod uwagę co mamy w zestawie to jednak wolałbym ESS niż G&P. Czasem można dostać NVG na Allegro, ale często bywają niekompletne, choć nowe też bywają.

Tańsze są Land oraz Vehicle Ops i FlightDeck właśnie około 180zł.

Link to post
Share on other sites

G&P - OEF USMC

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...25426b5477d63a7

 

Przede wszystkim są bardzo wygodne, idealne pod hełm, mają super wentylacje. Niestety tak jak w oryginale szybka jest dosyć delikatna i można ja łatwo porysować :( .

Ja zrobiłem sobie pokrowiec na gumce od gogli z miękkiej skarpety.

 

Zastanawiam się czy można włożyć do nich oryginalne wkłady, ale szybka wygląda na przyklejoną do gumy.

Link to post
Share on other sites

Używam tych gogli od paru miesięcy. Raczej do wygodnych jak dla mnie nie należą gdyż nie posiadają gąbki od strony twarzy. Trochę na początku ta goła guma mnie uwierała ale można się do tego przyzwyczaić. Co do szybki to fakt, można ją bardzo łatwo porysować. Gdy zerwie się gąbkę znajdującą się wokół szybki nie parują. Jednak po założeniu kominiarki zaczynają parować. Szybka nie jest przyklejona do gumy, można ją bez problemu wyjąć np. do wyczyszczenia.

Link to post
Share on other sites

Też zakupiłęm te gogle i ze względu na okulary korekcyjne musiałem nieco przyciąć nosek , poza tym ok. Rzeczywiście nie ma gąbki obwodowo ale mam jakies stare gogle narciarskie to zobaczymy co z tym można zrobić. Z parowaniem sprawdzę jutro.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

co do parowania.. na początku bardzo mi parowały ale po zerwaniu gąbki przy otworach wentylacyjnych było ok-przyczyną parowania w niektórych modelach jest to że probuceny smaruje gąbke klejem i przykleja do gogli, klej zasycha i zasklepia otwory w gąbce przez które miało przechodzić powietrze

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...