Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Temat dla fanów UFO: Enemy Unknown


Recommended Posts

Wygląda to względnie nieźle, jak będzie kosztować do 40-50 zł, to się skuszę (byle nie było takich jaj jak w UFO Aftershock, gdzie grafa jest na poziomie GF2, a domaga się Pixelshaderów 2.0, GF 5200 i bóg wie czego jeszcze...).

Link to post
Share on other sites

Data premiery UFO: Extreatrrestrials jest przesuawana od pod pół roku jak nie dłużej. Ostatnio jak patrzyłem na stronę podana jest data 16 Kwietnia 2007. Ale bóg jeden raczy wiedzieć jekiej częsci świata data da dotyczy i czy znowu nie zostanie przesunięta :)

 

Ja z kolei pojutrze dostaję w swoje łapki UFO: Afterlight. Będzie w co grać bo poprzednie 2 części bardzo mi się podobały :), a czas rzeczywisty jest dużo szybszy, wygodniejszy i bardziej widowiskowy w operowaniu niż gra na tury :) Co nie przeszkodziło mi w ferie przejść UFO: Enemy Unknown poraz któryś z kolei :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

A ja teraz gram w UFO:EXTRATERRESTRIALS

 

Ja jest fajna ale wymaga zainstalowania 2 modów i małej zabawy samemu w edycję coponiektórych wartości cen sprzedarzy i produkcji :) Wtedy gra się w to bardzo przyjemnie. Gra jest dość długa i całkiem mocno przypomina pierwsza grę ale z paroma odstępstwami - nie ma PSI, latania i rasy obsych są zupełnie inne z nielicznymi wyjątkami. Genralnie bardzo przyjamna gra :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Uwaga, świadomie odkopuje temat - UFO Alien Invasion darmowy klon pierwszego X-COMa właśnie został wypuszczony w sabilnej wersji 2.3

Jak wcześniej wspomniałem gra jest w 100% klonem w dotaku darmowym. Budujemy bazy, kupujemy sprzęt i prowadzimy badania, a jak nam się uda coś zestrzelić to wysyłamy ekipę interwencyjną. Muszę przyznać że nawet na poziomie "bardzo łatwym" gra stanowi wyzwanie.

Link to post
Share on other sites

gra zassana ale pobawię się dopiero jutro.Jeśli jest tak dobra jak opisują to zmarnuję mnóstwo czasu przy piecyku.Dla mnie wszystkie "polowania na ufoków" które wyszły po "terror from the deep" to Gnioty jakich mało

FLC wielkie dzięki za info :-)

Link to post
Share on other sites

gra lubi sie wywyalać w trybie pełnoekranowym, tak więc albo gracie w okienku albo zmiejszacie rozdzielczość do 800x600. Gra jak pisałem jest paskudnie trudna, po rozegraniu paru bitew widzę że snajperka i ckm są zbędne z rakcji braku "return fire" (to nie jest bug - zołnierze mają na początku koszmarny refleks). Można to zmienić stosując małe osustwo opisane na forum gry.

Link to post
Share on other sites

FLC Dzięki za knifa z rozdziałką -gra śmiga bez problemów

 

Od siebie dodam że jako maniak ufo który męczył to kiedyś na 486,amidze 1200 i na psx po 2 dniach łupania twierdzę że to prawdziwy "powrót króla"

To że ta gra jest trudna to moim zdaniem wieelka zaleta :P

FLC biję pokłon w twoją stronę za linka-mój starszy brat też dziękuje bo jego zdaniem (tak jak i moim) ufo skończyło się na terror from the deep

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...