Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KM Head 1950 - dobre to?


Recommended Posts

Zakładam ten temat, bo na forum o tych preckach jest jak kot napłakał. Czyżby nikt tego nie kupował? Ja sie zastanawiam na tymi dwiema preckami:

1. KM Head 1950 - 363mm

2. KM Head 1950 - 407mm

Chce je zamontować w G36C i ukryć je w tłumiku. Do tego mam HU z TM. Waszym zdaniem to dobry wybór czy ewentualnie mam sie zainteresować inna precką? Aha, na lufie stockowej mam po tuningu 450fps.

Link to post
Share on other sites

Na Machingunie masz Prometheusa (6.03) 407 mm za 189 zlotych.

Sam uzywam identycznej lufy (P90 z tlumikiem).

Nigdy nie mialem zaciecia (na poczatku uzywalem Gold Fire, potem Excelli, Blasterow, ostatnio Extreme Precision).

Daje swietna celnosc, wydatnie poprawia zasieg.

Nie mialem okazji przetestowac KM, ale od Prometheusa lepsza jest chyba tylko PDI 6.01 mm (jesli dobierzesz odpowiednie kule).

Nie zapomnij o gumce silikonowej dostosowanej do tej predkosci.

Dowiedz sie kto robi najlepsza.

Link to post
Share on other sites

pablo79 on sie pyta o KM HEAD, a ty nie mając kontaktu z tymi preckami polecasz inne.

Miałem precke Prometheusa a teraz używam KM HEAD 363mm w swojej M4. Zdecydowanie lepsza jest KM Head, kulki mają mniejsze tarcie i większą powtarzalność przy strzałach. A lufa PDI to już przesada, bo trzeba naprawdę dobrych kulek używać. Nie średnica lufy jest miarą jej jakości

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że bardzo mało ludzi ma te precki pomimo tego, że krążą o nich dobre recenzje. Ciekawe czym to jest spowodowane? Żeby nie stosowały ich nawet osoby, które mają karabiny z mocnym tuningiem... Dziwne :| Wiem, ze nie są one one tanie, ale jak sie czyta co tu ludzie pakują do karabinów, to taka precka to nic.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bo KM HEad są drogie, a 6.04 i ludzie nie czują, co lepszego kupują.

 

To są świetne lufy, po prostu są wykonane na najwyższym poziomie.

 

6.03 wcale nie musi by dobrym pomysłem do zwykłego AEG'a, zwłaszcza, że widoczne polepszenie celności daje dopiero w snajperkach.

 

O preckach jest mało, bo nie ma jak ich testowac.

Link to post
Share on other sites

No przez moją lufe KM Head przeleciało już z jakieś 8k kulek. Na razie nic się z nią nie dzieje. Zero wewnętrznych zarysowań itp. Skupienie znacząco się poprawiło i pomimo 363mm jest lepsze niż przy precce Systemy 550mm (porównywałem z karabinem kumpla).

Link to post
Share on other sites

miałem KM Head 650mm w APS Type 96 Maruzena. Wywaliłem ok 1500 kulek o różnym wagomiarze.

 

Wnioski:

Absolutnie najlepsza precka dostępna. Po wywaleniu tych kulek z mocą prawie 600fps 0 rys czy coś (czyścić trzeba :) zazwyczaj "rysy" to po prostu brud). Zasięg w porównaniu do stockowej 6,05 wzrósł o 1/2 - po prostu potwór :)

Miałem SRC, mam Madbulla... MAdbul jest dobry, ae KM Head jednak lepszy... japońska precyzja i jakość. brać w ciemno!!!

Link to post
Share on other sites

Ja mam w karabinie lufe KM Head 509mm od 2 lat. Upgrade >400fps. Obecnie 490.

 

Jedyne rysy jakie mam powstały z mojej winy.

 

Lufa bardzo dobra!! Jak tylko znowu bedzie dostepna wersja 590mm to ja kupie :)

 

Jedyny minus to fakt iz cala lufa jest pokryta teflonem - nawet na zewnatrz i czasem gumka HU sie zsuwa podczas zakładania.

Link to post
Share on other sites

Używam KM Heada 509 mm w m15 już chyba od roku - świetna celność i zero rys (ostatnio wyjąłem i sprawdzałem).

Mam też KM Heada w Glocku 17 - celność wzrosła bardzo zauważalnie (na 20 metrach skupienie kartka A5)

Jeżeli macie kasę - kupujcie lufy wysokiej jakości, jeśli nie - lepiej poczekać i dozbierać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pestki sie nie nadają, po głębszych oględzinach nie są to za dobre kulki, mają małą, ale jest, szwe przez cały równik kulki :P po rozwaleniu kulki w prawie kazdej jest pęcherzyk powietrza, jak wiemy, źle .. do KM Heada nie wkładałbym tanich aleternatyw, tylko markowe kulki.

Link to post
Share on other sites

Trzebaby zrobic testy porownawcze tych luf na celnosc.

Podejrzewam, ze poki co, najlepiej poszukac informacji na zagranicznych forach

(nie zagladam, bo nie rozumiem).

Tak poza tematem:

ciekawe, ktore preclufy sa lepsze do AEPow;

LayLax, czy KM HEAD.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...