Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K HK33 Metal Body [BE]


Recommended Posts

Nie tyle ze radze, bo sam jestem laikiem w sprawach technicznych, ja zamowilem sobie najpierw metalowa komore HU, precke + tlumik oraz gumke, i podobno (kolega mi montowal) skupienie jest o wiele lepsze, i w koncu mam hop up (stockowym jak krecilem koledzy sie smialy czy cos takiego w broni ogolnie mam). Logicznie rzecz biorac, zasieg i moc takze powinna przy tych czesciach wzrosnac - myslalem tez na poczatku o wzmocnieniu mocy, ale wolalem w pierwszej kolejnosci zabrac sie za dokladnosc i celnosc. precka systemu, komora KA gumka + tlumik przy zamowieniu z wgc wyszlo mi niecale 300 zl. Teraz po zakupieniu optyki i magazynkow ktore mam w planie, bede sciagal to: http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...rts%20for%20AEG - caly komplecik do zwiekszenia mocy.

ale jeszcze do tego zestawu musowo szkielet wzmocniony!bo znam przypadek ,ze M110 nie wytzymał i pękł

Link to post
Share on other sites
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Części zamontowane, broń przestrzelona i jestem mega zadowolony. Zestaw komora KA, gumka Guardera i Prcka Systemy działa super. W końcu widać, iż można regulowac HU ;) No i z odległości 50 kroków bez problemu można trafić człowieka (mierzone). Teraz kulki 0,23 są zwyczajnie za lekkie, i je znosi. Jestem zachwycony :)

Edited by madd
Link to post
Share on other sites

Czy TA preclufa bedzie dobra? a w ogole ktora polecacie? bo nie znam sie na preclufach...;/ a i czy ktos uzywal gumek HU GUMKA

?? kupic ta gumke czy moze lepiej cos innego?

co do gumki to na 100% nie wiem czy hu jest standardowe,ale lufa będzie pasować,tylko będzie wystawac w tłumiku płomienia jakies 10mm,ale nie poza niego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mozecie mi wrzucic na forum kilka fotek oryginalnego gb tego modelu ?

Pls. bardzo wazne .

Z gory dzieki

Czytaj dokladnie forum, gdizes miedzy 1 a 5 strona ktos juz to dodał.

 

 

a mi cos z batka nie tak nagrzewa sie cholernie i przewody tez gorace....jak sciagnac kolbe??

 

 

Batka stokowa tak sie nagrzewa i tez tak miałem, przy łaczeniu kolby z body jest srodba, odkrecasz ja, pozniej trzeba wbyic pin z tego miejsca najlepiej srobkokretem, wyciagasz i gotowe, uwazaj na przewody bo trudno je wlozyc potem do kolby.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja miałem takie cyrki po wymianie komory na SRC.

 

Rozwiązanie następujące: podłożyłem kawałek folii aluminiowej złożonej w kostkę szerokości maga, grubości ok. 3 mm w miejscu w którym kończy się body. Folię przykleiłem szarą taśmą malarską (popularną mcgyverką), na nią czarną izolację żeby jakoś wyglądało. Mag podawał znakomicie, nie było żadnych luzów. Co jakiś czas instalację należy poprawić. Konkretnie na zdjęciu (archiwalne, nie mam już guna):

 

f58f315788467b81m.jpg

Link to post
Share on other sites

Miałem kilka dni temu tego HK na tuning. Wymieniłem lufę na 455mm SYSTEMy 6,04. Ktoś tez pisał że chce taką wsadzić. Nie obejdzie się bez użycia wiertła, bo w lufie zewnętrznej jest "ogranicznik" żeby standardowa lufa sie nie przesunęła do przodu. Po rozwierceniu tłumik z kawałkiem lufy zewnętrzenj musiałem wbijać. Bardzo zdziwiła mnie średnica ścianek cylindra - 0,5 mm :| głowica tłoka oraz o-ring są standardowe, więc powietrze ucieka bokami. O-ring SYSTEMy nie załatwił sprawy, za mały. Nie wiem czy to jakiś nowy typ BU czy coś takiego, ale przez to trochę fpsów się traci. Trzeba też było wymienić zębatki bo poszły 2 zeby na tłokowej ( na stockowej spręzynie ). Na szczęście są Elementy po 36zł za komplet, całkiem dobrej jakości. Z komorą HU i stockową gumką nie ma problemów. Bateria starcza na ok. 500 strzałów. Po podłączeniu 9.6 KANa wyraźnie wzrasta ROF.

Edited by Ariel_
Link to post
Share on other sites

To tak takiej hybrydy wzmocnionej nie dostaniesz, ja będę zmieniał na V 2 ale dopiero za 6 miesięcy brak kasy.

 

 

Ale musisz wyciąć body żeby wstawić v2 no nie ? Możesz napisać w którym miejscu dokładnie ? Albo jakąś fotke wrzucić ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...