Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K HK33 Metal Body [BE]


Recommended Posts

zaraz obok przelacznika trybu ognia miedzy literka S a E troche na prawo jest czarny pin ktorego nie widac.. trzeba go poprostu wybic.. ale uwazaj bo pin wychodzi jedna strona tylko i dosc ciezko.. jesli wyjmieszz zła strona to ci sie moze body porysowac tak jak mi..:/ a jesli chodzi o moja dziure w body to jestem na etapie kupowania szpachli. jak zrobie to wstawie foty i opisze calą operacje;p

Link to post
Share on other sites
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry za posta pod postem, ale powiem Wam coś śmiesznego:

W tej replice trzeba mieć zaciągnięty zamek ,żeby działał hopup ???

 

Otóż coś w tym jest :D Było tak: posiałem gdzieś chwilowo kółko zębate z komory, którym bezpośrednio regulujemy "wystawanie" gumki w komorze. Odciągnąłem zamek i bawię się przy pomocy śrubokręta komorą, podciągając lub opuszczając. I co? przy zaciągniętym zamku kulka leci ziuuuu... do góry, kiedy go puszczę (zamknę "otwór wylotowy łusek") do po kilkunastu metrach ziuuu... w dół :D Cuda niewidy! Nie wiem czy to jest spowodowane - może nieszczelność komory po prostu?

Link to post
Share on other sites

Rozkreciłem HU, gumka była peknieta, zalozyłem stockowa gumke od AK cymy... miałem akurat pod reka;p .. dynaster zgubiłem wiec zrobiłem go z wkładu do dlugopisa;p niby leci lepiej, za niedlugo upoluje gumke sylikonowa guardera;p

 

aa i takie pytanko co daje metalowa komora hu? bo przeciez wsio od gumy zalezy;p

Link to post
Share on other sites

Witajcie...jestem jednym z pierwszych nabywcow M15, jak tylko pojawil sie w zbrojoni to sie ani chwili nie zastanawialem o czym zreszta pisalem na poczatku tego tematu mniej wiecej. Dlugo mnie tu na forum nie bylo bo bylem za granica. Troszku sobie poczytalem jakie to wystepuja problemy z naszym kochanym HK 33 hihi ;-) ale zeby nie wracac zbyt daleko wstecz powiem tylko ze mi dziala bez awaryjnie od marca, wystrzelalem juz grubo ponad 10 000 kulek i stanowczo moge powiedziec ze dla mnie optymalne sa kulki 0,25g Extreme zasieg realny ok 40m (bez sciemy). Ale ja wogole mam jakis dobry wypust tej repliki na chrono na kulkach 0.23g w stocku mialem 315fps.

 

jezeli chodzi o optymalen aku do naszej M15 to polecam SANYO 8.4V 1800 mAh (sam takiego uzywam)oczywiscie LARGE (nalezy przerobic kolbe - troche zabawy z pilnikiem, brzeszczotem itp)

Link to post
Share on other sites

Juz udzielam (mam nadzieje) wyczerpujacej odpowiedzi - uzywalem w swoim HK baterii 1800 mAh SANYO 9,6V przez jakis czas...szybkostrzelnosc rewelacyjna mag nadazal wszystko OK ale kulki konczyly sie cos zadziwiajaco szybko ;-) teraz uzywam 8,4V 1800 mAh SANYO LARGE nie ma duzej roznicy a przeciez nie chodzi o to zeby jednym nacisnieciem spustu pozbyc sie magazynka...dlatego uwazam to za optymalne rozwiazanie...jest to jednak i zawsze bedzie moje subiektywne odczucie...

Link to post
Share on other sites

No ja mialem taki fant, ze bateria ktora dostalem od Krakmanow...Nie odpalala na mojej broni...Tzn pierwsza strzelanka, jeden strzal i koniec. Wkurzylem sie straszliwie, wszyscy sie smiali ze pewnie jej nie naladowalem ;) Sam juz w pewnym momencie sie zawachalem czy podlaczylem ladowarke do sieci hehe ;) No ale do senda - na moim ruszyc nie chciala, zostala wlozona do mp5 i trybila jak cholera. A bateria od mp5 trybila u mnie, wiec zamienilismy sie na strzelanke...Kolejny raz - kolega przywiozl swoje G608 [JG] od Krakow, Zawinelismy giwerki i w teren, oddalem 5-6 strzalow i...znow nie strzela ! Mysle co jest grane...Wymienilismy sie bateriami i znow wszystko chodzilo cacy. Wiec w tej chwili uzywam batki 8,4-1100mAh. Nie jest zle...

Link to post
Share on other sites

Ta bateria jest tańsza niż Intellecta,ma większą pojemność,jest tańsza a to dla mnie się liczy:) tylko nie wiem jak z wymiarami i trwałością. Ja też mogę kupić Intellecta po jednym ładowaniu ale myślę jeszcze. Więc proszę o pomoc.

Edited by bohni
Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej sie nadaje...baterie RC maja nawet wieksza wydajnosc pradowa od zwyklych aku uzywanych do ASG. nalezy tylko odpowiednio poukladac ogniwa aby weszla do kolby stalej czyli zabawa z lutownica ;-) lub wysylka do www.batimex.pl oni zgrzewaja ogniwa w dowolne ksztalty i biora grosze. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odeslalem do serwisu ,dostalem calkiem nowke sztuke z zamontowana gumka hopup gurdera (zamowilem dodatkowo) ,karabin ma 341fps zmierzone przez gunfire ,poprzednia replika miala 311fps.... strzela bez porownania lepiej !! ITO JAK LEPIEJ !! ,tylko .................... kolba mi sie zlamala jak podczepialem magazynek !!!!!!!! WQURWIONY ,te laczenie plasitku tak malymi srubkami to jakies zarty. Tamten egzeplarz tyle wytrzymal strzelanek ,a ten nawet na jednej nie byl. PORAZKA :killer:

Link to post
Share on other sites

No to niezły numer...

Nie wiem, ale z tego co widzę to kolba jest mocowana nasadowo przy pomocy metalowego łącznika. U mnie trzyma się jak na razie bardzo dobrze, luzów nie ma ani nic. Do tego na kolbie wisi bateria LARGE w pokrowcu.

 

BTW założyłem 9,6V sanyo large i ROF jest zabójczy. Magazynek mimo tego podaje bardzo dobrze. Podejrzewam, że po założeniu m110 może trochę spaść - mam nadzieję, że nie bardzo :]

Link to post
Share on other sites

8.4V batka będzie lipna, bo nawet silniczek nie drgnie :] :D :D :D :]

Wiem bo testowałem w realu. Silnik rusza tylko przy 9.6V lub więcej :) Ciekawe jaki jest tam wsadzony :)

 

Mi po wsadzeniu prec lufy (KM-Head tyt-teflon od VSR-10), HU (silikon) i uszczelnieniu oczywiście tych miejsc (w okolicach komorki HU), popiernicza na.... 360-380 FPS Mierzone u krakmanów, sprzedawca pod wrażeniem był, że z czegoś takiego bez większego tuningu dało się wycisnąć tyle FPS. Widocznie kwestia uszczelnienia robi swoje.

 

Co do kolby...u mnie jest ona zamontowana stalowymi nitami to body, przy okazji sama stanowiąc część body. Zdjęcie tego to istna mordęga. Schodzi dopiero po waleniu młotkiem.

 

Co mi wysiadło pierwsze....trzeba było dokręcić w płytce selektora...ale to domena chińczyków :)

Link to post
Share on other sites

No to gratuluję takiego wyniku (odnośnie lufy itd.) - jest to kolejny dowód na to, że ten układ w stocku jest bardzo nieszczelny. Które łączenia w komorze hopup uszczelniałeś?

 

Co to za batkę próbowałeś? Parę postów wcześniej - na poprzedniej stronie dwie osoby pisały, że na 8,4 chodzi bdb. Wiem, że baterie 8,4 różnej jakości mogą sporo różnić się napięciem max., więc taka sytuacja to nic nadzwyczajnego ;) Jak już pisałem, mi na 9,6 sanyo large chodzi okrutnie szybko.

Link to post
Share on other sites

Koledy myśleli nad zakupem batki intelecta...

Ja proponuje Wam ze wzgledu na brak funduszy, pozyczyc sobie ladowarko rozladowarke mikroprocesorowa i po wykonaniu pelnego cyklu batka bedzie smigac jak szalona!

A jezeli nie macie takiej mozliwosci to podlaczcie batke do halogenu samochodowego zeby sie rozladowala i doier otem ladujcie :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...