Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A powiedzcie mi jeszcze- jakbym teraz zechciał z M130 przesiąść się na M150 to musze wymieniać obudowe GB na wzmocnioną? Do tego tłok Hard Piston, zębatki STU i bore up Guardera które juź mam. Czy całość będzie wytrzymywała króciuteńkie serie na auto?

Przy M130 strzelam juź gł semi ale czasem przydaje się do osłony postawić seriami ogień zaporowy i tak na M130 robie (bardzo sporadycznie)

Czy przy M150 będzie to nadal możliwe (możliwe w sensie czy całość będzie wytrzymywać?)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie na FTK Guarder M150 + G&P 3300 mAh 10,8Volt ROF niezły aczkolwiek mógłby być lepszy.... polecam dołożyć 17 zł i zamówić na batimexie pakiet 10,8V na ogniwach SANYO RC 3600mAh. (dokładnie wyliczyłem że koszt takiego pakietu (ogniwa, robocizna, kabelki i wtyczka) to około 220 zł.

 

POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hej mam pytanko dotyczące tłoków. Docelowo zamierzam zamontować FTK ze sprężyną 120s ale na razie muszę wymienić tłok i teraz co polecacie? Wystarczy wzmocniony Deep Fire o taki: http://asgshop.pl/produkt.php?id=1024 czy może coś innego.

 

Jak wygląda sprawa z poliwęglanowymi? Czy http://asgshop.pl/produkt.php?id=103 będzie lepszy od tego co wymieniłem wyżej?

Link to post
Share on other sites

Mam w moim G36C i przy sprężynie M130 dokładnie ten tłok DF, do którego dałeś linka. Palec to ja mam dosyć ciężki i często strzelam na auto. Można powiedzieć, że ten tłok u mnie wypluł już jakieś 16k kulek i na razie nic się z nim nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

No to super! Dzięki chłopaki za rade, a teraz poratujcie mnie jeszcze raz :) bo nie potrafię ściągnąć selektora ognia! Nawet kopiłem klucze imbusowe i dupa :( nie da rydy go odkręcić :/ macie na to jakis patent?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Obecnie mam poniższe częsci w g36C JG, które chce przenieść do G36 CA i wsadzić M150 guardera. Z dot. tego mam parę pytań...

 

Obecna konfiguracja :

 

Gearbox V3 wzmocniony z łożyskami kulkowymi 6mm - Deep Fire

Zestaw zębatek - Super Torque Up - Classic Army

Silnik krótki Infinite Torque-Up - Guarder

Ekstremalne wzmocniony tłok z tytanowymi zębami - Deep Fire

Sprężyna główna M130 - Guarder

Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do G36C/K - Classic Army

Gumka wykonana z czarnego silikonu - Systema

G&G Prowadnica sprężyny Łożyskowana Ver. 3

Akumulator NiMh 9.6V RC 3600mAh typ Large Sanyo

Okablowanie do korpusu z łącznikiem styku spustowego do G36 Classic Army

 

 

+ gdzieś tam się wala wzmocniona płytka selektora

 

 

W w/w konfiguracji poszło już parę tyś kulek, w dużej części na auto.

 

 

Czy bez problemu wszystko będzie ze sobą grało i wytrzyma M150 na singlu/krótkich seriach ?

Czy zostawić jakieś części ze stockowego CA ??

Bore-up niby jest do C/K, pytałem się sklepu - niby powinien pasować też do najdłuższej wersji - ale zostałem poinformowany o tym jakoś bez przekonania ;-)

Precki na razie nie wstawiam - nie ma takiej w sklepach ew. CA, raczej sprowadzę jeżeli będzie coś KM/Prometa.Jako, że niby jest półprecka to chyba przez tego miecha-dwa dam rade na stockowej lufie ?

 

aaaaa zapomniałem jeszcze - miałem rof na poziomie 12-13k/s, ROF z powodu silnika

powinien pozostać podobny, tak ? Czy może zostawić stock silnik ??

Edited by kossaa
Link to post
Share on other sites

Ja mam lvl III z asgshopu z batka 10.8 3300 G&P na stockowym silniku rof 22k/s Stockowy tłok poszedł sie ...... Teraz mam Prometheus HARD PISTON narazie 6k kulek na full auto na tłoku zero zużycia a zasieg jest piekny naprawde wystarcza.

 

Masz świetny rof jak na ten tuning,Z tego co piszą na asgshopie powinieneś mieć M130, bore-up, zębatki STU no i silnik stock jak pisałeś.Razem daje to 490fps , tak ?

 

Czyli jakbtym miał taki sam zestaw, tylko batka 9.6 ROF powinien chyba = min. 15k/s ?

Link to post
Share on other sites

Już gun złożony :

 

Zestaw zębatek - Super Torque Up - Classic Army

Silnik krótki Infinite Torque-Up - Guarder

Ekstremalne wzmocniony tłok z tytanowymi zębami - Deep Fire

Sprężyna główna M130 - Guarder

Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do G36C/K - Classic Army

Gumka wykonana z czarnego silikonu - Systema

G&G Prowadnica sprężyny Łożyskowana Ver. 3

Akumulator NiMh 9.6V RC 3600mAh typ Large Sanyo

GB stockowy wzmiocniony + łozyska kulki 7mm

Kable wymienione.

 

Daje to wszystko razem niby 460 fps.

 

Więcej powiem jak go dostane jeżeli bedzie kogoś interesować.

Link to post
Share on other sites

g36cTM

 

Moja pierwszy kontakt z bebechami i od razu przeróbka po awarii stocku (pęknięta komora, pomielone zęby).

 

- JBU - Metalowa Łożyskowana Prowadnica Sprężyny V.

- G&P - Wzmocniona Łożyskowana Głowica Tłoka

- G&P - Wzmocniony Tłok Polywęglanowy

- G&G - Łożyska kulowe 6mm

- G&G - Zębatki Oryginal Torque

- LayLax - Prometheus - Zestaw podkładek

- MadBull - Sprężyna M110

- Lufa precyzyjna SYSTEMA 6.04

- Nowa Komora HU CLASIC ARMY

 

Największym błędem był zakup sprężyny madbulla, ta kolorowa warstwa, którą jest pokryta sprężyna odprysła i osadziła się wewnątrz cylindra. Chyba nie muszę mówić jak mocno jest porysowany cylinder i że z każdą strzelanką traciłem na zasięgu. Ogólnie jak wyczyściłem cylinder i domowym sposobem sprawdzałem szczelność to okazało się, iż głowica tłoka puszcza powietrze na 'tył' w kierunku sprężyny, wydaje mi się, że wcześniej tak nie było.

 

Pierwsze strzały w porównaniu do stocku były imponujące, cieszyłem się jak gwizdek. Za domem mam stodołę, do której na stocku ledwo dolatywały kulki, po przeróbce leciały za (+15~20m), teraz lądują na dachu w połowie :/

 

Zamówiłem już normalną spr. Systemy 120 i nowy cylinder.

 

Jako że robiłem to pierwszy raz powiedzcie, co kupiłem nie potrzebnie a co powinienem jeszcze zmienić.

 

edit2:

O cholera! To jest temat o CA, jak coś to proszę o przesunięcie :P

Edited by mant3z
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...