Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co i jak ?


Recommended Posts

No więc tak, chcę zacząć zabawę z airsoftem i chciałem zostać snajperem.

Broń mam na widoku w dość przystępnej cenie:

http://gunfire.pl/product-yid-1152189367-K...001-czarny.html

Oczywiście wy znacie się bardziej więc posłucham też waszych komentarzy, oraz jeżeli macie propozycję na broń snajperską(najlepiej do 300zł[nie jestem zbyt nadziany]) też takie posty mile widziane, ale interesują mnie też komentarze o tej wyżej.

 

Druga sprawa to kamuflaż, wiem że bez niego snajper to jak chłop bez pałki ^^.

No więc tak, kamuflażu nie mam na oku(bo wszystko drogie;) ) , i jak możecie to proszę was o podanie linka z jakimś ciekawym kamuflażem oczywiście w dość przystępnej cenie(prosze TANIO xD)

 

Z góry dziękuję z poważaniem Maul :)

 

*przepraszam za błędy, dysgraf oraz dyslektyk :/

:killer:

Link to post
Share on other sites

Dysgrafia to akurat z pisaniem na komputerze nic wspólnego nie ma. A dysleksje deklaruje 90% ludzi nie znających ortografii, przy czym w życiu poznałem może 2 prawdziwych dyslektów ;).

 

Ale nie o tym teraz.

 

Jeśli chcesz dopiero zacząć zabawę z airsoftem, to lepiej odpuść snajpowanie. Po pierwsze - NIE kupisz snajperki za 300 zł. Kupisz najwyżej sprężynę niosącą może na 70-80 metrów i to bez lunety. Sprężynka podziała parę miechów, a potem szlag ją trafi.

 

Lepiej pobawić się na początku w szturmowca (za 300 zł już możesz mieć aeg z cymy), a specjalizacją zająć się dopiero później, jak pozna się już ten sport. Też kiedyś chciałem być od razu snajperem, a teraz nawet mi to przez myśl nie przechodzi - być dobrym snajperem jest naprawdę ciężko. Jedni się do tego nadają, inni nie. Ja zdecydowanie nie i mało kto się tak naprawdę nadaje ;).

 

Także ja doradzam karabin szturmowy na początek, a potem, za parę miesięcy, myślenie o prawdziwej snajperce.

Link to post
Share on other sites

Sorry stary ale snajperzy to raczej najdroższa profesja w Airsofcie żeby mieć dobrą snajpe te 2000 zł musisz wyłożyć. No ale w sumie to zależy z kim będziesz grał bo jeśli np. z qmplami którzy będą mieli jakieś guny za 50-100 zł, no to od biedy będziesz snajperem :-P akurat wybrałeś najlepszą tak mi się wydaje "pseudo snajperke". Więc zastanów poważnie czy chcesz być snajperem ;-)

Link to post
Share on other sites

Pierwsza odpowiedź

No tak czyli ty mi odradzasz być snajperem, no ale mi sie podoba ta profesja więc zostanę przy tym :P 70-80m to chyba dość daleko, no jak na taką cenę, co do lunety to na razie nie muszę jej posiadać, kupił bym przy okazji :)

 

Druga odpowiedź

No 2000zł nie mam xD no ale napisałeś że wybrałem dość dobrą snajperkę więc za ten komentarz thx xD

 

Nadal czekam na inne komentarze na temat tej snajperki ewentualnie proszę o jakieś propozycje(dość tanie)

Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o odradzanie snajperstwa. To piękna rzecz, ale bardzo niedostępna, że tak powiem. Powinno się najpierw zdobyć doświadczenie podstawowe, a potem brać się za najbardziej skomplikowaną specjalizację.

 

Jak sobie wyobrażasz Twoje snajperstwo? Kupiłeś replikę za 300 złotych, niesie na te 60m w normalnych warunkach pogodowych. I co dalej?

 

Jeśli chcesz być snajperem - bądź nim. Ale wszystko po kolei. Możesz na początek kupić AEPa albo mały elektryczny SMG. To będzie Twój sprzęt "na początek", a gdy już postanowisz być snajperem i wydać kasę w sprzęt, cwiczyć itd. to będziesz miał z tego broń boczną.

 

Taka moja opinia, ale czyń jak chcesz.

Link to post
Share on other sites

"Dzień dobry, ja pierwszy raz do poboru, ale mogę zostać generałem".

Sorry - ale bez jakichkolwiek umiejętności możesz co najwyżej być "snajperem" wśród 12-latków.

Tani kamuflaż - przysypać się liśćmi. Albo odwiedzać ciucholandy, tam czasem za grosze trafisz na ciekawe rzeczy.

 

I pamiętaj - z pustego to i Salomon nie naleje. I nie mówię o kasie.

Link to post
Share on other sites

To ja nie regulaminowo tylko "falowo":

 

Po pierwsze to nie miejsce na zbieranie opinii o replikach. Jest w dziale "sprężynowe" temat o tej replice tam sobie poczytaj, popytaj i dowiedz się co to jest.

 

Chcesz rady co do innych replik do 300 PLNów? Zapraszam do działu "Dla zielonych"

 

Chcesz być snajperem ?? A ile razy już się strzelałeś ??

Link to post
Share on other sites

Ok...może teraz mnie wyśmiejecie ale ja to widze tak (po swoim własnym przykładzie): Maul z kumplami postanowili sie bawić w ASG więc kumple pewno kupili jakieś "elektryki" za 100pln a on postanowił zostać snajperem...

U mnie było tak samo więc kupiłem... SHOTGUNA... naprawde polecam...w porównaniu z tanimi elektrykami to prawdziwa snajpa... troche przeróbek i śmiga... Kup sobie shot'a za 50pln. a póżniej czaj sie w krzakach na kumpli z "elektrykami"...a jak ci sie spodoba to zbieraj na pożądną snajpe...

Mam nadzieje że wybaczycie mi tę przydługa historie i odrobine OFTOPU

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Odnoszę wrażenie, że znaczenie słowa "snajper" stacza się z każdym dniem.

 

Jeśli jego kumple kupili AEGi za 100 zl (zasieg 10 metrow), to jemu wystarczy snajperka za 120 zl (zasieg 20 metrow) ;) ;) ;) ;). Skala roznicy zasiegu taka sama jak w przypadku dobrych elektrykow i dobrych snajperek.

 

Ludzie, zamknijcie ten temat.

Link to post
Share on other sites

Hmmm....

Qmple nie kupili asg za 100zł :P to raz

chce byc snajperem, na poczatku norma, beznadziejnym ale z czasem sie naucze to dwa

no i trzy nie wiem co tu napisać, może to: Zamknąć temat ^^

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dopiero zacząć zabawę z airsoftem, to lepiej odpuść snajpowanie. Po pierwsze - NIE kupisz snajperki za 300 zł. Kupisz najwyżej sprężynę niosącą może na 70-80 metrów i to bez lunety.

 

Znajdź mi taką sprężynke za 300 zł co wali na 70-80m chętnie kupie. A co do Mp001 nie myśl Maul że ona będzie strzelać na 70-80 m. Przy dobrych wiatrach może bedziesz walic na te 50 m. Ale w snajperstwie nie tylko się liczy zasięg ale i celnośc z Mp001 na 50 m wątpie czy w kogoś trafisz może na tych 30 ...

Link to post
Share on other sites

....narazie chce tylko bron :P bo nie bede sie raczej strzelal bo nie bede chodzil na zjazdy itp.(na razie)

 

 

Jak nie będziesz się strzelał odłóż więcej kasy poczekaj na ten moment kiedy będziesz się strzelał i wtedy coś kup może uzbieraj te 500 zł np. na jakiegoś AEG.

Edited by Taliban
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...