Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Max woltaż w r7 stock


Recommended Posts

Witam!

Pytanie tak jak w temacie:

czy napięcie 9,6 V z aku Intellecta nie zabije mi karabinu? Sprężyna to stock.

Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby uniknąć na przyszłość problemów z tym, że tłoka z tylnej pozycji silnik nie może ruszyć bo batka za słaba (stockowo było 7,2:P).

Czy nic się ie sfajczy jak wsadzę batkę 9,6 V?

Dodam jeszcze, że nie zamierzam wymieniać póki co sprężyny a moc zwiększyłem przez cylinder 0 i długą lufę...

 

A, że przy okazji wzrośnie znacznie ROF to też dobrze :uśmiech:

 

W ogóle ile można pchać tu maksymalnie przy stockowej sprężynie?

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Cykl zrobić szybciej? To znaczy, że zanim tłok dojdzie do głowicy cylindra, to już zębatki zdążą się obrócić o tyle, że będzie się tłokowa chciała zazębić z tłokiem?

Widziałem coś takiego jak "opóźniacz zębatki tłokowej". Co to takiego? Bo na zdjęciu był taki element, który widziałem u siebie w GB koło tłokówki właśnie. To ma coś wspólnego?

Link to post
Share on other sites

Ja z 9,6 latałem i nic mi się nie dzialo. Prowadnica sprężyny poszła po jakimś czasie, ale to było do przewidzenia skoro była z plastiku. Zmajomi już od dłuższego czasu w R6 wella używają 9,6 sanyo. ROF jest bardzo ładny nic pozatym. Niedoceniacie welli.

Link to post
Share on other sites
Jeżeli masz stocka to wystarczy Ci 8.4V. Nie przypuszczałbym, że w R7 dają batki 7.2V.

G...no prowda. Dają. Ja miałem w stocku 7,2V.

Nie bierz, 9,6 V, no chyba, że wstawiasz sprężynę 110 - szybkostrzelność będzie za duża i nie będzie Ci podawać kul. Ponadto musiałbyś wymienić głowicę tłoka na wzmocnioną i prowadnicę sprężyny, łożyska...

Edited by von_Zakapior
Link to post
Share on other sites

Już po problemie...

Sprężynkę zmieniłem na M100 z G&P dzięki czemu zyskałem mocy a do plecaka wsadziłem akumulatorek żelowy (nie chlupie 8) ) Panasonica 12V 18Ah. ROF jest zaje-ładny, magazynek nadąża z podawaniem i wszystko jest piękne :killer:

Niedługo jeszcze FTK i będzie całkiem super:P :twisted:

Link to post
Share on other sites

ale niektorzy z was pier#%^# glupoty!!! Nie macie/nie mieliscie doczynienia z wellem i wieksza bateria to nie piszcie pierdol!! Kolega ma r6 i zapodal do niego baterie 15.6V!!!!! I do dnia dzisiejszego w GB nic sie nie stalo.Jedzie nie niej juz 7miesiecy i jedynie posypala sie ostatnio zebatka od silnika !!! Tak wiec nie ma co sie obawiac 9.6V ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...