Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AirBorne

Użytkownik
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

860 profile views
 1. Ponieważ zostało dużo napisane o modyfikacjach wewnętrznych w naszych emkach, to i ja się podzielę wynikami w mojej replice. - bore up ICSa - lekko ubity spring M120 (nie pamiętam firmy) - prowadnica sprężyny metalowa (nie pamiętam firmy) - metalowa komora HU - gumka Systemy - precka Madbulla Szczelność bardzo dobra, wynik to stabilne 440 fps. M4 składali chłopaki z wojskowe.eu. Przy nowym springu guardera 120 pewnie byłoby więcej. Zastanawiałem się nad SP130, ale chyba dam sobie już spokój ;) BTW Jakby ktoś potrzebował komoru HU plastikowej, to mam swoją na sprzedaż.
 2. "Czas realizacji to ok. 3 tygodnie" - skąd oni to ściągają, z księżyca??
 3. Tak jak napisał Peterus - jest już odpowiedni temat o tuningu M24 CA. Tam masz wszystko napisane nt części, które chcesz wsadzić w M24. Wystarczy tylko usiąść i poczytać...
 4. AirBorne

  Kwestie etyczne

  Takie sytuacje powinno się wyjaśniać na miejscu. Jeżeli ktoś ewidentnie oszukuje, to oczywiście należy mu się bolesna poprawka. Nie wiem jak to u Was wygląda, na Waszych strzelankach. U nas delikwent jeżeli mimo wszystko ciągle oszukuje dostaje publiczną zjebkę. Przeważnie taka osoba spala się ze wstydu, każdy później na niego patrzy podejrzliwej i następuje resocjalizacja ;)
 5. http://www.x-fire.org/etop/aps2.html pzdr
 6. Odgrzewam i podbijam pytanie VadDerSexxx'a - czy więcej osób tam robiło zakupy, jakie macie opinie?
 7. Hmmm znalazłem taki zestaw cylindra do M40 http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=812 I taką preckę http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=885 Więc wygląda na to, że części w PL są, chociaż nie zbyt tanie. Teraz pytanie, czy rzeczy w podanych przeze mnie linkach nie są szmelcami. No i czy spust stockowy jest faktycznie do wymiany, czy może zostać, oraz komora hu z gumą.
 8. Cześć. Zastanawiam się nad wyborem M40XB od Suna Projetct i M24 CA, a więc mam parę pytań odnośnie tej pierwszej repliki. Czy zespół cylindra CA będzie pasować? Czy może wystarczy wsadzić po prostu mocniejszą sprężynę? Jaka siedzi tam stockowo lufa? Obecnie komora HU jest już z regulacją, czy jest sens ją wymieniać, czy stockowa sobie radzi dobrze? To samo pytanie dotyczy gumki? Małpetti pisał, że wymieniał zestaw spustu, czyli fabryczny do kitu? Chciałbym uzyskać ok. 600fps. Za cenę stockowego M40XB mogę już mieć prawie ukończone M24 CA. Dlatego chciałbym wiedzieć ile trzeba wsadzić w
 9. Nie chcę zakładać nowego tematu, więc tutaj napiszę. http://allegro.pl/item1169562719_karabin_s...okyo_marui.html Tokyo Marui? Słyszał ktoś o M24 TM? Wcześniej na tej aukcji było napisane Classic Army, ale gdy zadałem mailowo pewne pytanie do sprzedawcy, to napisałem, że pomylił producentów repliki i że jest ona produkcji TM. Co o tym sądzicie? Nigdy nie słyszałem, aby Tokyo robiło M24.
 10. Mam pytanie, gdzie można obecnie dostać chińskiego Thomspona M1A1? Szukam i szukam, ale wszędzie poznikały.
 11. AirBorne

  Ardeny 2010

  Evenement, a Ty jakim cudem się tam znalazłeś, skoro impreza była dozwolona dla osób od 16 roku życia? Ogólnie jak czytam posty osób, które bronią się, bo piwko na kaca, bo dla ludzi, można tylko w jeden sposób skomentować - :wink: PS Prawdziwe Ardeny odbyły się 27 marca!
 12. AirBorne

  M14 [G&P]

  A może poczekacie, aż ktoś kupi i się wypowie co tam pasuje, bo takie zabawy w proroka nic nie wnoszą.
 13. Tego nie powiedziałem ;) Każdy może mieć inne podejście do tego tematu i tyle. No właśnie, aktualnych, ale czy tak musiało być np. w 2006 roku?
 14. Tak, jest kilka zdjęć, na których mają Serpę. Ale też jest kilka zdjęc na necie, gdy FR jest w IBA OTV i mimo to nie można powiedzieć, że FR używa/używało IBA. Moim zdaniem jak się robi rekonstrukcję, to się powinno opierać na rzeczach powszechnie używanych, a nie na jakiś rzadkich wyjątkach. Ale to jest moje osobiste zdanie. Wstawiłeś to foto do działu reko/stylizacja, więc tak to wyglądało, jakbyś tego seta tak traktował ;)
×
×
 • Create New...