Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&P M4A1 vs. Marines ver.


Recommended Posts

Na pewno nie ma w żadnym z nich metalowej kolby bo w orginalnej broni ostrej jest kolba wykonana z ABS. Z tego co czytałem to tylko pierwsze modele M16 miały montowane metalowe kolby ale za bardzo obciążały karabin i wyeliminowali je wstawiając kolbę z ABS'u. A o karabinach i różnicach niech wypowie się ktoś kto miał z nimi styczność.

Link to post
Share on other sites

Różnica jest taka, że ta droższa wersja jest składana przeż żółtków z GP, a ta tańsza, przez żółtków z WGC.

Praktycznie, nie widziałem jeszcze żadnego customa, wktórym wszystko by było złożone poprawnie, bez polamanych elementów ala taplate, selektor ognia, elementy komory hopup (pewnie nie chciało zaskoczyć, więc montowali na wcisk...). Zaznaczam że kilku kumpli już nabylo, więc nie pisze o odosobnionym przypadku.

Link to post
Share on other sites

Różnica jest taka, że ta droższa wersja jest składana przeż żółtków z GP, a ta tańsza, przez żółtków z WGC.

Praktycznie, nie widziałem jeszcze żadnego customa, wktórym wszystko by było złożone poprawnie, bez polamanych elementów ala taplate, selektor ognia, elementy komory hopup (pewnie nie chciało zaskoczyć, więc montowali na wcisk...). Zaznaczam że kilku kumpli już nabylo, więc nie pisze o odosobnionym przypadku.

 

U mnie brakowało sprężynki dociskającej hopa do gearboxa ( sprężynka z długopisu załatwiła sprawę, chociaż i tak hop był bardzo szczelny) sam silnik był zbyt mocno dokręcony, reszta BDB.

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

ja niestety mam z logo usmc i chce wymienić na logo colta. nie wiem czemu ale nie kręci mnie bycie marine 8)

 

To po co kupiłeś z logo usmc. Różnicy nie ma żadnych między repliką z oznaczeniami colt'a i usmc. Jest jedna, logo usmc śmierdzi mi trochę tandetą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...