Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Program o ASG na 4Fun tv


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Z kumpelą wywiad tego samego dnia nagrywaliśmy. Wogóle nic nie słyszałem o czym gadanina bo mi wiatr po uszach wiał. Jutro szkoła i jak Yachu nie zapomni kaset to sięto w końcu zgra na kompa.

 

Btw. Sory, że na Wasz film nie głosowałem, ale Pan od rolków (co z resztą grand prix zgarnął) zasłużył jak najbardziej :P

 

Zdrówko.

Edited by Gumal
Link to post
Share on other sites

Witam !

Nie wiem jak reszcie , ale mnie bardzo się nie podoba wzrost popularności tego hobby. Wolę żeby było to tylko dla wtajemniczonych :) a wy co o tym myślicie?

Moim zdaniem taki program w tv to tylko więcej dzieciaków w blokowiskach z air shit gunami straszącymi ludzi.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem promocja sportu ASG w Polsce jest jak najbardziej na miejscu.. Tylko wiadomo co za tym idzie.. Ostatnio większość moich znajomych "napaliła" się na ASG po tym jak obejrzeli materiał dotyczący tego sportu w mediach. Bez namysłu pozamawiali sprzęt z allegro i tanie militaria (nie dyskryminując tutaj żadnego z portali).. Nie wiem może i nie znam się jeszcze na tyle ale zakup sprężynki do 100 zł jest rzeczą bezsensowną jak dla mnie.. Mogę powiedzieć tylko tyle, że były to pieniądze wyrzucone w błoto bo karabinki popękały po kilku dniach.. Ludzi trzeba uświadamiać, że lepiej poczekać, uzbierać więcej pieniędzy i kupić coś sensownego. I nie mam tu na myśli drogich pistoletów.. Na początek wystarczy shotgun, Famas, MX, M16, broń krótka w większości sklepów na ale najpierw trzeba poczytać forum, zdobyć jakąś wiedzę na ten temat a u większości osób jest wręcz odwrotnie

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem promocja sportu ASG w Polsce jest jak najbardziej na miejscu..

 

Airsoft to nie sport. I jest najbardziej NIE na miejscu patrząc na wypowiedzi niektórych piszących na tym portalu.

Edited by HateMe
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...