Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pokazywali sprawę zabójstwa licealisty którego zabili koledzy z grupy nazwanej przez reporterów "paramilitarną" po czym pokazali kilku airsoftowców biegających po lesie i strzelających do siebie. Po sprzęcie wnioskuje, że to nikt z długim stażem. Aha, a kolege zabili bo za dużo "gadał" na temat tej "organizacji"

Link to post
Share on other sites

Właśnie to zobaczyłem i chciałem założyć temat... przepraszam za słownictwo, ale ... kurwa(!) kto się założy, że jakieś "Fakty" i inne "super expresy" zaraz zrobią z nas sadystycznych zabójców? albo polska sekcję "al-kajiidy" która pod przykrywką plastykowych kulek przygotowuje się do wysadzenia metra? i najgorsze, że wystarczy kilku kretynów którzy w to uwierzą, oni już rozpętają aferę i skończy się zabawa z Airsoftem.... :wink:

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

Widzałem tylko urywek.

Chodzi o tą sprawę

http://wiadomosci.onet.pl/1527990,11,1,0,120,686,item.html

 

W "Fakcie" na 100% to się pojawi. Pewnie ubarwone jak to zwykle bywa.

i najgorsze, że wystarczy kilku kretynów którzy w to uwierzą, oni już rozpętają aferę i skończy się zabawa z Airsoftem....

 

Wcale nie trzeba być debliem ,aby w to uwierzyć .

Wielu ludzi sądzi ,że grupy paramilitarne rodzią patologie.

Edited by 0W_Shadow
Link to post
Share on other sites

To jest tak na kilka minut przed "Klanem".

Mówisz, ze nie trzeba debili... może rzeczywiście przejechałem się po ludziach... wybaczcie, ale mam złe wspomnienia z RPG i tym, że ludzie uważają je (po części) za satanizm itp itd... litości... :smutny:

BTW, z airsoftem jest jak z grami komputerowymi, RPG-ami i innym hobby: To nie zabawa kształtuje psychopatów, ale psychopaci wykorzystują zabawę. Niestety media jeśli chcą (lub nawet przypadkiem) mogą wykreować obraz airsoftu( w tym przypadku) w bardzo złym świetle. Ludzie natomiast jak bydło moga zacząć w to wierzyć ... wystarczy kilku ludzi. Ci ludzi będą jeździć po airsofcie, powiedzą to co widzieli w telewizji, dodadzą coś od siebie w stylu "A ja widziałem jak oni sobie raporty piszą, że to bardzo krwawe jest", Ci co to usłyszą, przekażą dalej dodając coś od siebie np." TO uzaleznia !! No sąsiad mi mówił, że oni już raporty o wysadzaniu piszą", i tak dalej i dalej w świat krąży plotka i jest oblekana fałszem i w końcu nim się piekło rozpęta to pewnie i do Waszych (Airsofterzy) uszu dojdzie przesłanie od babci, wujka, sąsiada(...) coś w stylu "Ja wiem co Ty tam robisz! Ty terrorysto! Wy wysadzać przedszkola chcecie, ja wasze rozkazy widziałem!"... Fajna wizja prawda? Niestety pisana po części z własnych doświadczeń.

Obym był tylko złym prorokiem...

Pozatym nie rozumiem stwierdzenia "uzależniony"(i proszę bez niemiłych komentarzy w stylu: fragment z wikipedii tłumaczący to słowo), a spotkałem się z terminem "uzależniony od tych pieprzonych plastykowych karabinów"... oczywiście JA jestem uzależniony... no fajnie... raz w życiu byłem na CQB... ASG uzaleznia szybciej niż narkotyki... hmm fajnie :? :źle:

Co do innych uzaleznień.. cóż... Mogę siedzieć kilka godzin przy komputerze, lub na sesji, jeżeli alternatywą jest jakieś durne zachlaj-party. I wiem, że w każdej chwili mogę wyłączyć komputer, czy powiedzieć "Sorki ludzie, ale już mnie oczy bolą i tyłek mi zdrętwiał od siedzenia, zobaczymy się kiedy indziej." .

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

1.Mówili o 3 nastolatkach, którzy zabili kolegę bo "za dużo rozpowiadał o ich organizacji".

2.Powiedzieli, że "w okolicy działają 3 organizacje paramilitarne, których członkowie - choć bawią się w zabijanie - jednak twierdzą, że nikogo nie skrzywdzą".

3.Później pokazali trzech bolków, z których 2 nieudolnie obezwładniało trzeciego, albo siali do siebie zza drzew.

W ogóle jakieś lamusy - nawet porządnych gogli czy okularów nie zauważyłem.

4.Następnie zapytali jednego bolka jaka jest ich ideologia, na co głęboko się zamyślił i po jakichś 10 sekundach odparł, że tak sobie strzelają dla przyjemności i nad tym sie jeszcze nie zastanawiali.

 

ANI RAZU NIE PADŁO: "ASG".

ANI RAZU NIE PADŁO SŁOWO "AIRSOFT".

 

Więc się tak od razu nie nakręcajcie z paniką; bo na takich zasadach to i Koło Łowieckie można nazwać organizacją paramilitarną - bo też się bawią w zabijanie choć generalnie nie krzywdzą... taa. A strzelanie do zwierząt dla sportu - to jest dopiero świństwo.

Link to post
Share on other sites
Guest Axel

Gdzieś czytałem, że Parlament UE chce zmienić w ASG to, że jest bez pozwolenia. I to właśnie przez:

A) takich kretynów, którzy "bawią się w AirSoft jak idioci bez zachowania zasad bezpieczeństwa

 

B)Przez taki chamski montaż i niewiedzę jak w kilku programach TV.

 

Co do władzy to zostało już tylko 2,5 roku dla rządu + 3,5 dla kartofla i doputy dopuki będą się zajmować teczkami w wewnętrznymi aferami możemy spać spokojnie.

Link to post
Share on other sites
Guest Axel

Na początku chciałbym was za tą informacje przeprosić. Informacje o tym, o czym mówiłem wcześniej miałem od brata, który jest kiepski z angielskiego. Gdy zapytałem go, skąd ma te informacje podał mi ten adres. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. Ciekawe skąd w materiale o USA wzięło mu się, EU???

Edited by Axel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...