Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No i stało się, Chińczycy wypuścili pierwszego gaziaka, który jakoś działa. Tylko, żeby było śmieszniej, hop-up w tej replice jest, jeżeli dobrze zrozumiałem znajomego z Hong Kongu, opcjonalny - trzeba wyjąć lufę i gumkę hop-up samemu zamontować, ręcznie. :wink:

Ale za 50 baksów nie licząc wysyłki, to gaziak full-metal może być... Na syfony może poradzić np. magazynek Marui albo HFC.

Link to post
Share on other sites

Okładziny są do przeżycia, klamka w sumie wygląda całkiem sensownie, ale nie każdemu chce się wykręcać zawory, zakładać dołączone uszczelki, rozkręcać cały zamek (a przynajmniej wyjąć cylinder), wymontować lufę i włożyć hop-up...

Kpina, nie pistolet. Ale przynajmniej jest lepsza od P226 by Słoń, który jest tak nędzny, że utknął w produkcji i kombinują, co zrobić żeby tak nie syfonował...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Możesz napisać coś o wykonaniu? Jak się prezentuje z np. KSC. Czy widać "niestaranność" odlewów, wszystkie przełączniki działają jak należy ect. ( fajnie by było widzieć jakieś zdjęcia w lepszej jakości :) )

 

Interesowało by mnie też, czy pasują magi innych firm ( choć z tego co widać, te standardowe nie są złe, po interwencji Krakmana ).

 

Hop-up jest stały czy regulowany?

Edited by noah
Link to post
Share on other sites

jeszcze 3 pytania z mojej strony ( czemu nie można edytować postów? )

 

- czy przed 1 strzałem trzeba go przeładować?

 

- czy po ostatniej kulce zamek zostaje w tylnim położeniu?

 

- które z zaznaczonych elementów są atrapami, a które nie? ( i do czego służą, jeśli można spytać. Wybaczcie pytanie, ale nigdy B92F z łapkach nie miałem, tylko Glocki ;) )

 

copie_10.jpg

Link to post
Share on other sites
- czy przed 1 strzałem trzeba go przeładować?

 

- czy po ostatniej kulce zamek zostaje w tylnim położeniu?

Powinno się dać, a jak nie to chińczycy skopali sprawe.

 

- które z zaznaczonych elementów są atrapami, a które nie? ( i do czego służą, jeśli można spytać. Wybaczcie pytanie, ale nigdy B92F z łapkach nie miałem, tylko Glocki

Od lewej:

-czerwony prostokąt - do rozebrania repliki, wciskasz guziczek, przekręcasz i możesz zdjąć zamek

-zielony prostokąt nr.1 - blokada zamka

-zielony prostokąt nr.2 - blokada spustu

 

Jako, że jest to replika M190 HFC to powinno działać to wszystko

Edited by komora
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w dyskusji ze znajomkiem z HK ruszyłem temat tej Beretty. Ostatnio wprowadzili w niej jakieś poprawki i już się nadaje do zabawy. Nie jestem pewien, czy Krakman ma je już na składzie, ale ktoś tu bodajże kupił jedną i nie narzeka.

Ja poczekam do świąt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...