Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Trzeba przeładować przy 1wszej kulce, zamek zostaje z tyłu, wszystkie zaznaczone elementy działają tak jak w oryginale.
Co?! Ten badziew nie ma Double Action?! Niemożliwe... Ja z M190'tki mogę strzelać bez wcześniejszego przeładowania - wyciągam, odbezpieczam i SRU.
Link to post
Share on other sites
Przecież Double Action to samonapinanie kurka. O co się ciebie chodzi?

Zgadza się, ale czy to przypadkiem nie dotyczy rewolwerów? Że niby można napiąć kurek naciskając za spust zarazem oddając strzał i można napiąć kurek ręcznie. W przypadku pistoletów trzeba ten nabój jakoś wprowadzić do komory, czyli trzeba odciągnąć zamek. Jak coś pomyliłem to prosze mnie poprawić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Tak jak juz ktos napisal - jelsi nie przeladuje sie recznie przed pierwsyzm strzalem, to bedzie on pusty, ale nastepny juz normalny.

 

Guna kupilem sobie dzisiaj w Air Soft Guns (mam blisko domu). Od razu mi sie spodobal, bota klamka naprawde duzo wazy. Swiezo z magazynu zrobila tym wieksze wrazenie bo byla zimna... :)

Jesli chodzi o dzialanie to mam pare minilanych zastrzezeń. Jedyne z tego co wplywa na uzytkowanie to to, że nie zawsze zamek blokuje sie w tylnym polozeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki. Czasem jest to za drugim strzalem, a czasem mozna strzelac na pusto do konca gazu...

Ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo tania, bardoz ciezka, calkowicie metalowa, dobrze wygladajaca i strzelajaca replika.

 

Wedlug mnie najlepszy pistolet gazowy w tej cenie (Beretta 93 od STTI za 245zł też jest fajna, ale nie metalowa..)

 

 

Na AirSoftGuns napisane jest ze HU jest regulowany, ale najwyrazniej nie jest. Nie jest to istotne. Gun dobrze strzela, kulki 0,20 troche unosi po przeleceniu ok. 20m, ale z 0,23g nie powinno byc problemów.

Link to post
Share on other sites

Widziałem... strzelałem... załamałem się (tzn, nie byłem pozytywnie rozczarowany ;)).

 

Wykonanie - beznadziejne. Wszędzie wystające i straszące nadlewki. Gdzieniegdzie widac, że jakiś chińczyk starał się wygładzić je pilnikiem... nadlewek w tych miejscach nie ma, są za to bruzdy po pilniku :lol:

Po wyjęciu nówki sztuki z pudełka wygląda jak coniektóre gaziaki po roku użytkowania :roll:

 

Strzelanie - pełen magazynek kulek 0,2g, nabity gazem ToyJack. Pierwsze kilka strzałów: 280FPS, pod koniec było koło 250.

Po co zrobili działającą blokadę zamka po wystrzelaniu ostatniej kulki? nie wiem. Po prostu już nie starcza na to gazu.

 

Mechanika taka sama jak w modelu HFC, czyli nic nadzwyczajnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...