Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ak 47 cyma- problem


Recommended Posts

Witam. W moim ak mam następujący problem: Strzelałem sobie cały czas aż nagle z niewiadomych przyczyn po puszczeniu palca ze spustu leci cały czas seria. Od tamtej pory cały czas gdy podłączam baterie zaczyna strzelać. Spust chodzi i odskakuje normalnie.

 

PS. Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to prosił bym o napisanie dokładnie krok po kroku jak rozebrać i co zrobić.

Z góry dzięki i czekam na odp. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem z tym że w ak 74 cymy potem sie zrobił tak ,że jak podłaczałem bateria to cały czas strzelał ale wysłałem go na gwarnacje do krakmana jutro powinnien być. :)

 

Ps sam próbowałem to zrobiić samemu ale chyba sie niedało albo nie umiałem :-)

Link to post
Share on other sites

dokładnie tak,jak pisze przedmówca:

 

opcja A:

nie cofa sie kostka stykowa ta przy spuście(sprawczy czy styki nie wyskoczyły i czy sprezynka cofająca nie spadła/zerwała się. za cofanie sie spustu odpowiada inna spręzynka.

+dodatkowo płytka selektora ognia cały czas zamyka obieg.(przetestuj czy mozesz wyłączyć tą drogą)

 

jeżeli np- mozesz za pomocą przełącznika trybu ognia zablokować spust, to znaczy,ze płytka selektora się porusza- i bardziej prawdopodobna robi się opcja B ...

 

opcja B: masz zwarcie i prąd płynie bezpośrednio do silnika z pominięciem ww układów. w sumie mało prawdopodobne bo byłyby duze straty napięcia i miałbyś niższy ROF(jeśli wogóle jakiś ;) )

 

anyway- rozebrać trzeba :)

Edited by awful
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...