Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 months later...

Ps. Podobno magi od KJ są strasznie kiepskie i łatwo się psują zawory, czy mógłby ktoś potwierdzić

 

W moich magazynkach, oryginalnym i zapasowym, ukręciłem zawory ładowania. Są bardzo delikatne. Przepuszczały i chciałem dokręcić.... Pozatym wypadały małe oringi które w nich siedzą...

 

Jeśli już coś wiadomo o zamienniku z TM to bardzo chętnie usłyszę newsy.

 

Mam również ostatnio problem z moim Sig'em. Ma coraz słabsza wydajność gazową. Na początku jedno ładowanie wystarczało na 1,5 magazynka teraz na 10 kulek. Masakra. Broń jedzie do Krakmanów na przegląd. Nie ma jeszcze pół roku. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Tzn...

Mam ten pistolet i tam jest zwalniacz kurka ale blokady spustu nie znalazłem :)

Pomoże mi ktoś?

A w jakiej sprawie pomocy oczekujesz ? Typowej blokady spustu nie ma także ostry sig 226. Zwalniacz kurka i tyle. Wg mnie w asg jest to optymalne rozwiązanie - nie osłabia sprężyny kurka i wystarczy go napiąć, aby strzelić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jest blokada spustu.

 

Niestety u mnie, na przykład, zaczęła działać dopiero po prawidłowym złożeniu mechanizmów wewnętrznych. Fabrycznie ktoś spitolił i dopiero totalne zapiaszczenie zmusiło mnie do rozłożenia i złożenia całości. Gdybym zapamiętał i złozył "tak jak było" nadal nie mógłbym blokować :D

 

Blokadę spustu "włącza" się przez wciśniecie ( lekkie) od prawej strony w lewą osi dźwigni do rozkładania zamka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...