Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SNAJPERKA - ZA ILE ?


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale jeżeli chodzi o karabiny snajperskie od Tanaki to wcale niejest że po przeleceniu 45 m kulka leci gdzie sobie chce. Bron tej firmy odznacza sie naprawde bardzo dobra powtarzalnocia strzałów i niema na co narzekać a zasiegu dużo wiekrzego nieosiągniemy bez ingerencji w podzespoły w zadnym karabinie snajperskim.

 

Moim zdaniem świetną bronią jest m700 Tanaki. Dwie wersje na Specshopie do wyboru A.I.C.S i zwykla :D

 

Wg mnie M700 A.I.C.S bedzie najleprzym wyborem a ze jego cena u nas to 1999 zł to jeszcze mozna na cos wydac np: na bipoda , lunete lub części do srodeczka :P

Edited by tommy_pl
Link to post
Share on other sites

Co byście nie mówili to i tak spring bije na głowę gaziaka pod większością względów. Przede wszystkim niezawodność (komu wysiadł zawór w magazynku gazowym wie o czym mówię - później pełno zabawy i babraniny).

 

Elektryk też jest niezłym rozwiązaniem ale... Jego upgrayde wyjdzie baaardzo drogo. Dobry spring jest więc najlepszym rozwiązaniem pod względem ceny i niezawodności.

 

Ronin

 

p.s.

 

W gaziaku powtarzalność zawsze będzie gorsza niż w springu. Może być niezła, ale springa nigdy nie dogoni.

Link to post
Share on other sites

Niezły karabin "parasnajperski" (raczej dla strzelca wyborowego, do wsparcia drużyny). Jak chcesz się bawić w snajpera z prawdziwego zdarzenia to najlepiej będzie przekroczyć granicę 500 fps-ów (co dla elektryka jest baaardzo drogie).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
Guest Kret

To pytanie jeszcze wzgledem M24/APS (choc wiem, ze byly juz takie watki).

 

Ktory z tych systemow, obiektywnie patrzac, jest lepszy, czyli:

 

- latwiej sie podkreca do +540 fps

- ma wieksza dostepnosc czesci

 

Wyglad zewnetrzny az tak mnie nie interesuje. Wstepne rozeznanie po sklepach wskazuje na M24, prosilbym o komentarz jesli ktos mial oba lub mozliwosci porownania.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Kret, więcej części znajdziesz do APSa, chyba. Poza tym Maruzen jest chyba lepiej wykonany niż CA (a to chyba istotne skoro flaki w obu przypadkach i tak idą na bok).

 

Chyba, bo Maruzena i CA już nie mam od dłuższego czasu, a wiadomo rynek się zmienia.

Link to post
Share on other sites

Najlepszym zakupem moim zdaniem będzie aps 2 nie ważne, jaka jej wersja, ale aps 2 a to z jednego powodu gdyż nie ma regulowanego hop siupa. A jak zapewne wiesz, że przy tuningu siłowym hop siup siada. cały czas się rozregulowuje a jeśli chodzi o części to na WCG znajdziesz wszystko a jeśli nie tam to na redwolfie. Sam jestem posiadaczem APS2 SV i jeśli chodzi o naciąganie sprężyny to idzie zadziwiająco lekko. To aż dziwne obojętnie, co dostaniesz czy m24 czy draga tam wszędzie idzie ciężko sprężyna.

 

A jeśli chodzi o m24 nie kupuj rozlatuje się.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...