Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SNAJPERKA - ZA ILE ?


Recommended Posts

No niby tak jednak inni wcześniej w postach opisywali różne sposoby updatu w snajperach proponując różne rozwiązania, wiec troche kierowałem sie ich wypowiedziami, a w forach tez sie zabardzo nie orientuje, a gdzieś się bardzo chcę tego dowiedzieć.

 

Dział techniczny jest od tego

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tanaka A.I.C.S

 

Założyć tune up i śmiało. Zasięg skuteczny to 80 m co najmniej. I można trafić bez większych problemów. Frajda bo zawsze można poprawić strzał po strzale- przeładowanie to chwila. Jest jeden mankament- powtarzalność. Kiedy strzelam, miedzy strzałami warto jest chwilę poczekać aż wyrowna się ciśnienie w magu- czyli trzeba się starać o one shot one kill (co wiem w airsofcie nie jest trywialne). Ale strzelanie z niej daje wiele przyjemności i jako gaziak naprawdę jest extra.

 

Polecam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kelo - "Ja osobiście polecam bardziej APS'a 2 nic L96 z 2 powodów: ładniej wygląda a po drugie to nie ma regulowanego hop siupa a ten potrafi być wadliwy."

 

No tak lepiej nie mieć HU niż mieć taki co się rozregulowuje... A o gustach się nie

rozmawia...

 

tommy_pl - "A co do mocy w snajperce moc jest bardzo ważna wiec te 500 fps-ów musi miec a żeby je osoagnac w snajerce sprężynowej to nieproblem ale potem ten karabin trzeba jeszcze przeładowac i tak aby najlepiej nikt cie niezauważył co w takim wypadku może być dość trudne a w gazowce to jeden delkiatny ruch palcem i jest icon_biggrin.gif"

 

"Każda pliszka swój ogonek chwali" :D

 

kelo - "APS L96 jeśli już.

Ale fakt APS'y są lepsze ale wyglond draga icon_smile.gif"

 

O gustach się nie rozmawia !!! :D

 

No, to wszystko :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Hmmm... Na taiwanie jest do kupienia m14 CA ze wzmocnionymi częściami. Ciekawi mnie co by trzeba było w tym wymienić/ile kasy władować, żeby przekroczył granicę 500 fps. Niby to wzmocnione części, ale nadal to aeg a jakoś nie widzę nawet mega wzmocnionego stocka który przeładowuje bez mrugnięcia kawał sprężyny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...