Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OldTown 2007 - 20 - 25 lipca


Recommended Posts

Hej

 

W tym roku 20-25 lipca odbędzie się kolejna już, trzecia edycja postapokaliptycznego konwentu OldTown. Już teraz wiem, że będzie on głównie nastawiony na ciągłego, 5 dniowego LARPa. Najważniejsze! Nie jest to zlot ASG. To ciągły LARP z elementami ASG (wiadomo, że w przyszłości rządzą spluwy i prawo silniejszego).

 

Gwoli informacji. OldTown to nie jest tradycyjny konwent. Nie spodziewajcie się czystych sal, bieżącej wody czy innych wygód. Staramy się jak najwierniej odwzorować życie w postapokaliptycznym miasteczku. Czasem brakuje nawet wody. A wiedzcie, że na OldTown, jest naprawdę gorąco (temperatury w ciągu 12.00 - 17.00 dochodzą do 30 stopni).

 

Do najbliższego sklepu jest godzina drogi piechotą w jedną stronę. Idzie się po gołej płycie lotniska, w pełnym słońcu, a wkoło tylko pola buraków, ziemniaków i innych pyr :-P . Do najbliższego strumyczka jest 0,5 godziny w jedną stronę.

 

Organizatorzy zapewniają czystą wodę, a codziennie rano wyrusza karawana do miasta po zakupy, także aż tak źle nie jest. Jednak trzeba liczyć się z tym, że czasem może zabraknąć i jednego i drugiego.

 

Wstęp tylko od 18 lat. Pewne czynniki decydują, że nie chcemy brać odpowiedzialności za osoby nieletnie.

 

Co na samym OldTown? Standardowych prelekcji i konkursów uświadczycie mało. A to z tego względu, że skupiamy się na bardzo rozbudowanym LARPie. Klimatyczny strój jest obowiązkowy.

 

Do tego ASG, wybory miss OldTown, StrongMan OldTown, zawody gladiatorów no i oczywiście wieczorne imprezy.

 

Sam byłem, jadłem, piłem i się dobrze bawiłem. W imieniu organizatorów polecam.

 

www.oldtown.org.pl

 

Borys

Link to post
Share on other sites

bywam od początku - panowie w mundurach są niemile widziani ;)

To Larp a nie zlot ASG - w sumie nie powinno być tutaj o nim informacji z racji tego iż jeszcze zjada sie ludzie mylący ten konwent z strzelaniem

Wiesz Szmerglu, już na samym początku napisałem tak jak trzeba

 

"Najważniejsze! Nie jest to zlot ASG. To ciągły LARP z elementami ASG (wiadomo, że w przyszłości rządzą spluwy i prawo silniejszego)." i tego warto sie trzymać.

 

Do tego dla przypomnienia przytoczę drugi fragment:

"Klimatyczny strój jest obowiązkowy."

 

Dlaczego nie powinno być tutaj informacji o OldTown? Często ludzie, którzy wcześniej bawili się w RPG, LARPy fantasy i postapo, teraz regularnie strzelają się w ASG. Osobiście i gram w RPG, planszówki i strzelam sie regularnie z moją ekipą.

 

Po za tym ludzie od ASG, mają często niebanalne pomysły, co tylko przemawia na korzyść OldTown.

 

Pozdrawiam

Borys (barman z kapeluszem, w zielonej hawajce)

Edited by Halfling86
Link to post
Share on other sites
Guest Kret

Nie traktuj wszystkich uczestnikow tego forum miara wlasnego srodowiska, Szmerglu.

 

Nie raz sie z BoBami szwendalo i wojowalo na kulki.

 

Ja sam chetnie sie wybiore, jesli uda mi sie znalezc czas.

 

A przy okazji:

 

Standardowych prelekcji i konkursów uświadczycie mało.

 

"A gdy sie znudza wszelkie sztuki,

seks, gwalt i sadyzm, dzieci - kwiaty,

co beda chlonac nasze wnuki,

w celu podniety?

 

...Referaty"

 

Moze po prostu ich nie robcie, co? ;)

Link to post
Share on other sites

Kret szpoko szpoko ;) pozdrów od SGSu Rhotaxa jak będziesz miał możliwość :)

Miałem na myśli przekazanie tego czego obawiaja się orgowie : czyli by nie pomylono tego zlotu z zlotem asg

I nie traktuje miarą swojego środowiska które to notabene jest organizatorami tego konwentu :P Pozdrawiam Kawalerie Berg ;)

Link to post
Share on other sites

To ja może napiszę tak:

Rok temu przez cały zlot (5 dni) wystrzeliłem dosłownie kilkanaście kulek! A żeby było ciekawiej to byłem przywódcą Raiders, czyli najbardziej agresywnej frakcji ze wszystkich. :P Niech to będzie dla was wyznacznikiem jak duży związek ma ten zlot z ASG :]

(to co prawda troszeczkę skrajny przypadek, ale jednak powinien on dać do myślenia wszystkim którzy zechcą przyjechać :) )

 

@szmerglu: współorganizuje jak już - wszak nie tylko my maczamy w tym paluszki ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...