Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Widziałem podobne RPG7 na imprezie w Szklarach pod Wrocławiem i tamto było bardziej Rosyjskie, z tym że nie było na granaty z GG tylko wkładało się do niego fajerwerki z odciętym patykiem i podpalało =D Był dość ciekawy efekt.

 

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

No to powiedziałeś, myślałem że ktoś trochę bardziej ambitnie się wypowie na ten

temat.

Możliwe że będziemy mieli pierwszego polskiego czy nawet pierwszego europejskiego producenta replik a ty mówisz o rpg na fajerwerki.

 

Z tego co się dowiedziałem to możliwe że chłopaki zrobią więcej takich replik,

a kto wie może jeszcze jakieś inne będą robić.

Edited by ziomal
Link to post
Share on other sites

Mechanizm spustowy można wziąć z byle pistoleciku - zabawki za 5 zł. Granat sie odpala naciskajac czymkolwiek na zawór - "spłonkę" z tyłu. Wystaczy żeby dysza w to stuknęła - można też po prostu wystrzelić kulkę. Ja nie raz odpalałem granat "z ręki" - po prostu naciskając palcem.

Link to post
Share on other sites
Guest Kret
Co do ceny RPG z allegro, podejżewam,że kolesie zrobili je uzywając częsci gotowego grantnika, a jego koszt wliczyli w koszt całej inwestycji-stąd te 700zł.

 

Poczytaj opis konstrukcji.

 

To projekt autorski.

 

Cena jest bardzo dobra jak za taki produkt.

Link to post
Share on other sites
Uwaga 2

Jest już możliwość zamówienia RPG full metal i prawdziwe drewno, w podobnej cenie

do tego. Osoby Chętne mogą składać zamówienia na kps@poczta.onet.pl Przesyłka i Płatności

 

Dopisali to do aukcji.

 

Z tego co widzę to już chyba wszystko nam się wyjaśniło co do produkcji.

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dla mnie ta replika nie robi zbyt dobrego wrażenia. Wygląda raczej plastikowo, jak zabawka dla dzieci. Aktualnie jestem w wojsku (011 ddc :twisted: :uśmiech: ) gdzie jestem celowniczym RGPpanc 7w i często ten kawał żelastwa dźwigałem na ramieniu.

 

Swoją drogą dziwna wydaje mi się koncepcja granatnika przeciw pancernego, który zamiast granatu wystrzeliwuje jedynie chmarę kulek. No ale komuś może się to podoba...?

Link to post
Share on other sites

Myślę, że nie ma co porównywać podczepianych do karabinu granatników, a granatników przeciwpancernych jak RPG-7.

Zresztą, polemika nad sensem w air sofcie takich ciekawostek to już raczej inny temat...

Edited by Chaves
Link to post
Share on other sites

Nie do końca nie ma co porównywać, do RPG-7 istnieją też granaty odłamkowe (OG-7W), ale wyglądają zupełnie inaczej niż przeciwpancerne PG-7WM (ten model jest w zestawie z repliką RPG-7 HAG).

 

 

edit - literówka

Edited by mig
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...