Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema!

Wstawiłem do VSR`ki tłok laylaxa i sprężynkę sp170. W teorii powinien być megakop a coś jest nie tak.

Zasięg załosny - po 10 metrach kulka leży na ziemii.

Po analizie wniosków i obserwacji doszedłem do wniosku, że jedyną opcja może być to, że komora HU przy tak potężnym kopie powietrza się rozszczelnia i powietrze spiernicza, gdzieś na bok. Wniosek wysnuty na podstawie faktu, że po zdjęciu lufy z dyszy leci powietrze pod wielkim ciśnieniem a z samej lufy prawie nic podczas gdy na stock springu jest juz normalnie czyli i tu dmucha i tu.

Miał ktoś cos takiego?

 

ps.: Wie ktoś może po jakiego czorta jest ten biały sterczący "cycek" z przodu tłoka Laylaxa?

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

W zestawie była też śrubka imbusowa, która wkręca się w miejsce tego cycka. Koniec końców wkręciłem ją tam ale jeszcze nie miałem okazji testować w takiej konfiguracji bo starł się piston sear ( po 15 strzałach na sp170:), więc wstawiłem stockową sprężynę, mocniejsza wejdzie kiedy zrobię stalowego piston seara i trigger seara (albo mi sie zechce i przerobię cały mechanizm na zero trigger).

 

Może i racja z tym hamulcem, w końcu zatyka dyszę i w ten sposób spowalnie końcowy ruch tłoka, czyli ten nie uderza z taką potęgą w głowicę. Ale też obcina ostatnie 2 centymetry objętości skoku tłoka właśnie przez to zatkanie dyszy... Muszę policzyć objętość skoku i objętość zespołu lufa/komora i porównać...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
przerobię cały mechanizm na zero trigger

Niby jak chcesz to zrobić? Przeróbka ze stockowego spustu na zero trigger jest tak cholernie cięzka i nieopłacalna że musiałbyś być bardzo głupi żeby to zrobić.

 

Teraz jest radosne 600fps

Przy 170sp, prec lufie, gumce "nine balla" i uszczelnionym hopie wychodzi ledwo 570 więc nie wiem z kąd żeś to wytrzasnął.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...