Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN F2000 E-03 [JLS]


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam CA, ale są też G&P, Systemy i ostatnio KA (z uszczelkami). Trudno powiedzieć, która jest najlepsza.

 

To wszystko pewnie jednoczęściowe.

A coś sensownego z dwuczęściowych ?

Bo jednak pasuje mi metoda wyjmowania lufy..

Wyczyszczenie zapiaszczonej lufy na strzelance 0 1.5 min + dojście do samochodu po wycior jakieś 5 minut.....

 

 

A tak moje obserwacje po pierwszej walce:

 

Niesamowicie poręczny - sam się układa do strzału w rękach

Odkręciłem lufę i zrobiłem na razie wersję CQB - ale lataliśmy w takich krzakach że przejść się nie dało

Zaolejony tragicznie - ale powolutku zaczyna podkręcać

Zmierzone stabilne 330 fps (bez żadnego uszczelnienia) a dwuczęściowy hopek daje tu pewne pole do popisu

Szybkostrzelność - masakryczna - myślę o kupnie baterii 8.4... na razie to jest niezła kosiarka do trawy :lol:

Generalnie - muszę troszkę popracować nad celnością (pewnie precka) a najpierw pozbyć się hektolitrów tłustości wypluwanych non stop z cylindra....

 

Ale i tak jest wspaniały

Edited by ratman1809
Link to post
Share on other sites

No jasne, ja mam ogniwa KAN 1050, złe nie są, nawet bardzo dobre jak na replike tej klasy, ale obecnie to nie rekord świata.

 

Ja mam coś z silnikiem. Jak nacisnę spust to ROF jest koło 4-6k/s. Trzymam i silnik zaczyna sie rozkręcać, po kilkudziesięciu strzałach dochodzi do normalnych 18k/s. Jak replika poleży kilka godzin - od nowa.

Link to post
Share on other sites

Hmm

Jest tam cylinder z dziurą ...

Będzie pasował zwykły cylinder typ 0 z Cymki - bo leży u mnie i kurzem zarasta ( a docelowo mam zamiar dłuższą preckę wrzucić z tłumikiem)

Chcę się upewnić zanim zacznę go rozkręcać

I drugie pytanie

Jaka tam jest prowadnica sprężyny - zwykła od GB2 ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wielkimi krokami nadchodzi GB z prawdziwego zdarzenia. Oto zajawka:

 

http://wlkp.wmasg.pl/wmasg/fotki/gbmod.jpg

 

Standardowy GB v2 został zfrezowany częściowo, został dorobiony element mocujący standardowy koszyk do GB v3 od AK do GB v2. Silnik - zwykły long. Modyfikacja jest w zasadzie trywialna dla porządnego warsztatu. Mam dokumentację techniczną. Eksperymenty są robione na GB SRC, docelowo Systema, albo DF.

 

No a potem - FTK, MOSFET i 12V :D :D

 

Planowane osiągi - 450fps i 25k/s

Link to post
Share on other sites

Hmm

Odkryłem kolejną wadę FNki

Cały mechanizm człowiek ma przy uhu i czasami nie słychać że ktoś dostał...........

 

Generalnie zaczynam tracić cierpliwość do HU...

 

 

Jeśli używasz standardowego HU (tak jak na razie ja) to wystarczy, że zmienisz dystanser na większy.

 

Lub włożysz coś do standardowego dystanserka (ma on przekrój walca z otworem wewnątrz, możesz tam np wcisnąć kawałek podłużnego plastyku lub jakąkolwiek plastikową rurkę.)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli używasz standardowego HU (tak jak na razie ja) to wystarczy, że zmienisz dystanser na większy.

 

Lub włożysz coś do standardowego dystanserka (ma on przekrój walca z otworem wewnątrz, możesz tam np wcisnąć kawałek podłużnego plastyku lub jakąkolwiek plastikową rurkę.)

 

pozdrawiam.

 

No cóż

Chciałem skorzystać z rady kolegi i włożyć coś w dystanser i na pewno by to wspaniale działało gdyby nie jeden szczegół

Dystansera ni było............. :wink:

 

Po założeniu potrafi na max ustawieniu teraz kulkę zatrzymać :P

Zobaczymy jak się sprawdzi teraz w boju......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...