Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN F2000 E-03 [JLS]


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, jak tam Wasze efki, bo coś temat przycichł? Zastanawiam się nad kupnem i chciałbym oszacować rozmiar prac :)

 

Czy wszystkie wersje GB wymagają przeróbek czy może jest jakaś, którą można wykorzystać "z pudełka", v6 może?

 

Dzięki za odpowiedz.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Sam chcialbym wiedziec.

Ja na razie wstawie komore King Arms.

Ponoc jest najlepsza.

Licze na lepsza powtarzalnosc strzalow (mam duzy rozrzut w plaszczyznie pionowej, pomimo preclufy,gumki Systemy i dystansera MB).

Musze zwiekszyc predkosc wylotowa, ale poki co zabawy z gearboxem mnie przerazaja.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

mam fke ale jeszcze w boju nie przetestowana bo sie zimno zrobilo, z gearboxem bawić się nie będe, wymienie tylko narazie komore i lufe na precke a później sie zobaczy

A co to niby obchodzi resztę?? zacznij pisać blog...

Edited by Apollyon
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z doświadczenia polecam 0.23 - na standardowej lufie dają wystarczającą celność przy zachowaniu sensownego zasięgu

Max to 0.25 ale w razie "braków zaopatrzeniowych" można na nich strzelać - z resztą na 0.2 też.

 

Generalnie jeżeli komuś nie przeszkadza nietypowy wygląd to replika spisuje się zadziwiająco dobrze (albo ja trafiłem na dobry egzemplarz)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To jest totolotek na jaki model trafisz.

 

U mnie stockowa lufa była na wstępie do wymiany.

 

Co aktualnie zmieniłem, to oczywiście lufa. Teraz mam stocka od SAR CA, skracana może o 150mm. Zestaw JBU do m4/16 na m100. Zdecydowałem się na zastosowanie normalnej głowicy cylindra V2 jak na razie mijają tygodnie i wszystko chodzi pięknie. Jedynie najprawdopodobniej kupie przedłużony cylinder, bo pozostało nieco miejsca po usunięciu dedykowanej głowicy cylindra od JLSa i po prostu nieco go skrócę. I standardowy HU to tragedia...

 

Aktualnie pracuje nad atrapą ochrony celownika optycznego od wojskowej wersji F2000. Ale o tym mówić nie chcę póki nie skończę.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Radosna nowina - po lekkim modzie można nawet zachować wyciąganie zespołu lufy razem z całą komorą.

 

Czy mógłbyś wytłumaczyć / wrzucić fotki jak tamodyfikacja wygląda ?

 

I czy myślał ktoś o zaadaptowaniu krótkiego M203 do FNa ? Bo ani JLS ani G&G nie szarpnie się chyba na dedykowany granatnika się nie szarpnie...

Link to post
Share on other sites

Witam!!!

 

Chce tuningować Brzydalka. Mój jest dziewiczym stockiem. Nic nie wymieniałem nawet gumki hop-up. Niebardzo umiem ocenić co trzeba wymienić, aby osiągnąć 400 fps. Nie tanim kosztem - liczy się wytrzymałość. Co musiałbym zrobić (co wymienić) z komorą, gumką i lufą??? Przepraszam z noobskie pytania, ale... ale nie wiem :-P

 

P.S. Dobrze by było gdyby te części były dostępane na taiwangunie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, piszę pierwszy raz na tym forum więc na wstępie pragnę się ze wszystkimi przywitać.

 

Planuję wymienić w mojej rybce lufę i komorę hop-upa. To jest mój pierwszy aeg i nigdy wcześniej tego nie robiłem, stąd też mam wiele wątpliwości. Gdzieś przeczytałem, że objętość lufy nie może być za duża w stosunku do pojemności cylindra. Myślę nad wstawieniem preclufy ok. 620mm. Czy to ma w ogóle sens w tej broni?

I drugie pytanie, komora stockowa jest dwu częściowa, czy można bezproblemowo założyć (bez przeróbek kadłuba/komory) jednoczęściową do m4 SRC?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przy cylindrze 0 nie powinno być żadnych problemów. Inne cylindry mogą powodować spadek fpsów (choć na to pytanie Pirat może lepiej odpowiedzieć, tak mi się wydaje)

 

Druga sprawa co do cylindra, to po jego instalacji będziesz miał małą przerwę między GB a samym cylindrem, ja aktualnie wpadłem na pomysł kupna przedłużonego cylindra i jego skrócenie.

 

 

Komora SRC, jeśli to standard, to powinna pasować. Ja aktualnie używam jednoczęściowej komory HU innej firmy. A w stocku z FNką masz tragiczną dwuczęściową komorę.

 

No i lufę 620 trzeba gdzieś schować, pamiętaj o tym ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź

Trochę mnie jednak źle zrozumiałeś, chodziło mi raczej o to jaką lufę mogę zamontować do stockowego cylindra (nie mam pojęcia jaki to typ).

 

 

Jak sobie radzicie z przyciskiem do zdejmowania segmentu z lufa? U mnie chodzi on niebezpiecznie miękko, lufa odpina się w najmniej oczekiwanych momentach.

Link to post
Share on other sites

Jak sobie radzicie z przyciskiem do zdejmowania segmentu z lufa? U mnie chodzi on niebezpiecznie miękko, lufa odpina się w najmniej oczekiwanych momentach.

 

Zakleiłem go z tej strony "płaskiej" mocną izolką i problem się skończył (przynajmniej dopóki miałem FNkę)

Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku. Skalibrowałem wreszcie kolimator, powiesiłem tarczę, odliczyłem 20 m odległości i wycelowałem.

Ryba ma na tych 20 metrach rozrzut rzędu 5-6 cm. Kompletnie stockowa. Innymi słowy - chińska kontrola jakości nie przestaje mnie zaskakiwać.

Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku. Skalibrowałem wreszcie kolimator, powiesiłem tarczę, odliczyłem 20 m odległości i wycelowałem.

Ryba ma na tych 20 metrach rozrzut rzędu 5-6 cm. Kompletnie stockowa. Innymi słowy - chińska kontrola jakości nie przestaje mnie zaskakiwać.

 

Figlarzu, Prima Aprilis jest za tydzien.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...