Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż do noktowizora na helm mich.


Recommended Posts

Witam.

Mam do was pytania mianowicie jak montuje sie do hełmu mich ten http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1845 montaż ?

Pytam sie dlatego ponieważ w hełmie nie ma żadnych dziur do mocowania, czy trzeba samemu je w hełmie wywiercić czy nie.

Na allegro widziałem takie paski które zakłada się na hełm do mocowania tego montażu, zaś na różnych zdjęciach żołnierzy albo zamocowany jest ten montaż na pasek albo przykręcony sam.

Proszę was którzy mają taki montaż na hełmie o wyjaśnienie z ewentualnymi zdjęciami i sorry jeżeli już było o tym na forum.

Link to post
Share on other sites

i nie trzeba tracić kasy na pasek, który jest zbyt drogi na to co oferuje, poza tym era stosowania paska już raczej minęła, i dotyczyła tylko PASGT, na żadnym z setek/tysięcy zdjęć nie widziałem ACH z paskiem

a zrobienie dziury w hełmie to kwestia 30 sekund...

Link to post
Share on other sites

Kolega Herman ma już montaż z paskiem i gotowy do użycia MICHu:)

 

Darku, pamiętaj że US Margines ma swoje LWH i raczej z paskiem ich używają (nawet jeśli płytkę przykręcają), po prostu dodatkowa stabilizacja.

 

475946547vluzlhfs4svji2.th.jpg

Całkiem świeża fotka specjalsów w Irakowie (bodajże 5-ta Grupa). Polecam przyjrzeć się panom nr 2, 6, 7 i 9.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam montaż już zamontowany wraz z paskiem i jak sie go mocno zaciśnie to nawet nie drgnie :-P .

Z paskiem ten montaż wydajnie sie ciekawszy, wyróżnia sie na tle innych tylko przykręcanych..

Dzięki jeszcze raz Szaszłyk za wygięcie mi tego mocowania pod micha :-P

Link to post
Share on other sites

i nie trzeba tracić kasy na pasek, który jest zbyt drogi na to co oferuje, poza tym era stosowania paska już raczej minęła, i dotyczyła tylko PASGT, na żadnym z setek/tysięcy zdjęć nie widziałem ACH z paskiem

a zrobienie dziury w hełmie to kwestia 30 sekund...

 

Darku, tak się składa że ja mam takiego MICHa prosto z IraKU (z 1-61 CAV "Currahee Cav") właśnie z paskiem...

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Wyklepałem starego kotleta. Poszukuję tego montażu na nokto. Najlepiej w Polsce bym go chętnie kupił, bo czekać na paczkę z srylionów kilometrów, to mordęga. Może być, także z drugiej ręki i tylko taki. konkretnie o chodzi mi NOROTOS AKA2 http://tnvc.com/shop...erface-sockets/ kupie nawet kopie, byle model AKA2 pozdrawiam.

 

Jak z drugiej ręki to do komisu z czymś takim..

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...