Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomysly na ogolnopolskie manewry/zloty?



Recommended Posts

hmmm ja mysle ze mozna sprobowac cos takiego zorganizowac ale pod pewnymi warunkami:

1. impreza zamknieta - zaproszenia wysylane do ekip, ekipy moga PROPONOWAC organizatorowi (a nie same przekazywac zaproszenie) kogo jeszcze moglby zaprosic, a ten zdecyduje czy to zrobic

2. teren wynajety, wszystko legal

3. KAZDY uczestnik podpisuje regulamin, a tam punkty miedzy innymi o bezwzglednym podporzadkowaniu sie rozkazom (o ile te nie sa niezgodne z prawem lub ogolnie przyjetymi normami ;))

4. jasny i zachowany chain of command

5. jesli ktos sie nie podporzadkuje regulaminowi wskazac mu azymut na najblizszy dworzec/przystanek (dlatego pkt 2 - w razie czego mozna stwierdzic - to jest teren prywatny, impreza zamknieta, wypierdalaj)

6. szpital mozna umiescic w jakiejs leniczowce/domku itp, wtedy moznaby zdejmowac okulary (co ma zrobicz czlowiek ktory nie uzywa gogli tylko maska? jak jesc czy pic?

Link to post
Share on other sites

Wszystko OK, ale Tuziol nastepnym razem radze dobrac bardziej odpowiednia forme wypowiedzi. Z tonu Twojej wychodzi na to, ze czujesz sie lepszy, jestes tfardziel, a jednoczesnie ponizasz publicznie wszystkich tych ktorzy z roznych, czasami tylko sobie znanych powodow (niekoniecznie wygodnictwo...) nie wybiora udzialu w takiej imprezie. Tak samo rozumiem, ze uwazasz, ze kazdy kto wypije piwo po strzelaniu jest taki sam jak zule pod budka - gratuluje podejscia. Domyslam sie, ze jeszcze jestes pod wplywem emocji z imprezy w jakiej brales udzial i poki co tym chce sobie to tlumaczyc, ze nie tylko mnie mogles w tym momencie obrazic. Jednak potraktuj to jako upomnienie i dobra rade na przyszlosc.

 

Poniewaz Krakow planuje (co zostalo juz ogloszone) zorganizowanie kolejnego ZMASGu w marcu/kwietniu, proponuje skupic sie na uwagach i sugestiach pod kontem imprez na ktorej wszyscy beda sie dobrze bawic (vide chociazby ankieta). Ja jestem zwolennikiem dlugich scenariuszy, gdzie trzeba sie wczuc w sytuacje, pokombinowac i czasami odpuscic sobie strzal dla dobra "misji"... a reszta? Co byscie widzieli na nastepnym ZMASGu? Czego byscie oczekiwali?

Link to post
Share on other sites

Zle mnie rozumiales Regdornie...

Nie czuje sie lepszy, ani tym podobne.

Nie uwazam ludzi pijacych alkohol za zuli. Mowie tu raczej o upijaniu sie, bo wtedy latwo o jakies nieszczescie, typu napity sciaga gogle, inni atakuja i potem co zrobic?

Nie uwazam nikogo, kto nie jedzie na taka wyprawe za kogos gorszego.

Nie jestem sadysta, faszysta, nacjonalista, sado masochista czy innym "istą" :P

Szkoda, ze czasem ktos przeinaczy czyjes slowa i wtedy robi sie lekka zadyma.

Nie mialem nic takiego co napisales na mysli.

 

PS : ja rowniez zaglosowalem na dlugie scenariusze.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Temat moim zdaniem powazny, a zaczyna sie niepotrzebna zadyma. Faky, ton wypowiedzi Tuziola mogl by byc inny ale nie robmy z tego tragedii. Tuziol napewno nie mial zamiaru nikogo obrazic... A jesli chodzi o sposob organizacji tego typu imprez to w pelni popieram zdanie Navyego. Regulamin powinien byc z gory okreslony, jasny i bezwzglednie przestrzegany. Wymagane powinny byc podpisy, pelna odpowiedzialnosc i podporzadkowanie sie zasadom imprezy. W takich wypadkach nie ma zartow bo jak wiadomo w ASG o wypadek nie trodno.

Ronin

Link to post
Share on other sites

Cześć !

 

Ja dodam tyle, że choćby nie wiem jaki był regulamin to nic po nim jak nie będzie egzekwowany przez organizatorów ( z rożnych powodów: a to ze złamał go kolega, a to ze zapłacił, a to ze przejechał tyle kilometrów itd.).

 

Tyle z mojej strony, pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Myślę, że najpierw dokładnie analizuje się regulamin imprezy, później dopiero zapada decyzja czy jechać. Jeżeli ktoś uważa, że jak zapłacił to moze zepsuć wszystkim zabawe to sie myli, bo oni także zapłacili i nie widze żadnego powodu, by mieli zepsutą zabawę.

Link to post
Share on other sites
Myślę, że najpierw dokładnie analizuje się regulamin imprezy, później dopiero zapada decyzja czy jechać. Jeżeli ktoś uważa, że jak zapłacił to moze zepsuć wszystkim zabawe to sie myli, bo oni także zapłacili i nie widze żadnego powodu, by mieli zepsutą zabawę.

 

Czy tylko ja za bardzo tego nie zrozumialem, czy ktos inny rowniez mial z tym duze problemy ? :)

Link to post
Share on other sites

Chodziło o to iż każdy zanim zdecyduje sie pojechać na jakąś impreze typu ASG najpierw czyta dokładnie regulamin a potem sie decyduje czy chce pojechać bo jeśli uważa że może innym uczestnikom popsuć zabawe jakimiś występkami tylko dlatego że zapłacił wpisowe to jest w błędzie poniewaz inni tez je zapłacili i mają prawo do zabawy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...