Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

Sprawdź czy dekiel silnika trzyma się stabilnie. Być może to nie kwestia tego, że śruba się przekręca, a np. urwanego gwintu w rączce, przez którą dekiel ma luzy. Jeżeli nie stwierdzisz żadnych luzów, to poszukaj czegoś do zabezpieczenia śruby silnikowej.

 

Jeżeli była by to wina baterii, to dokręcanie by nie zmieniało pracy ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No odkręciłem te cusie koło tej dużej sróby. Nie znam się na tym jak ma to być wszystko ułożone, ale żadnego domu publicznego tam nie zauważyłem więc skręciłem do odchodów (tym razem o wiele mocniej niż to było przed moją ingerencją). Strzeliłem: w zasadzie ok. Jutro strzelanka to się zobaczy jak będzie działało. Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś może sytuacje że hi cap z zestawu przestał podawać ? Ja mam coś takiego że go wkładam i to nie podaje ale jak go dociskam w strone lufy to podaje, znowu jak puszcze to nie podaje i jak dociskam w strone lufy to znowu podaje :P . Zastanwiam się czy winą jest komora hu (stockowa), hi cap (stockowy), czy kulki (http://www.taiwangun.com/shop,show,1045)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli po wystrzeleniu ok 1000 kulek nadal każda kulka leci gdzie indziej (strzały są 'niepowtarzalne':D) to wymiana samej gumki hop-up poprawi to (znacznie albo chociaż trochę) czy raczej konieczna jest wymiana lufy?

 

W sumie miałem nadzieję że nie będe musiał nigdy wymieniać lufy na precyzyjną, żeby mi sie kulki nigdy w lufie nie zatrzymały:/

Sprężynę mam SP100.

Link to post
Share on other sites

Nie czy wymieniłeś tylko dlaczego jeszcze nie wymieniłeś ;].

Systema czarny silikon i to w "trymiga"!

 

Odnośnie mojej, strzela i nie wybucha. Troche coś tam hop siup świrował na początku, ale doprowadziłem go do ładu. Mimo to nadal orzeszków nie ma.

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mówi się: "cud, miód i orzeszki", ja skróciłem.

Na "Zlocie Południe 2008" urwało mi się metalowe mocowanie do pasa -> pozdrawiam producenta tego "metalu".

 

Teraz pytanie: Jak ściągnąć muszkę, bo chcę założyć koli\lunetę.

 

 

EDIT: No to się zdenerwowałem, jako, że "Zlot Południe" odbywał się na terenie jakieś opuszczonej piaskowni, ryzyko zapoiaszczenia wzrosło. Tak więc otworzyłem replikę, chcę wyczyścić komorę HU, patrzę na gumkę (po powrocie z serwisu nie otwierałem M4), a tam nie mam mojej Systemy. To wiem na pewno ponieważ moja gumka miała minimalny niedobór w gumie silikonowej przy zwężeniu. Ale się przewiozę po serwisie...

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem mojej eMki. Dziś na mini strzelance strzeliłem dwie serie (batka miała prawo paść) i koniec. Jakby chciała, a nie może. Ok, chcę zwolnić sprężynę biorę batke kumpla, nie ruszy. U niego: wszystko gra. No nic, wróciłem do domu chcę sprawdzić jak się sprawy mają, podpinam batkę i strzelam. Działa, i to jak. Chcę więc ją rozładować. Normalnie wystarczają jej 2-3 serie. Tutaj poszło 10 i działa. Ja już nie wiem o co chodzi. Jakby tego było mało, strzeliłem jeszcze raz, a tu koniec. Zadowolony chcę się upewnić, a ta znów działa jakby full była. Nie wiem co o tym myśleć.

Link to post
Share on other sites

No sorry, ale po kościołach z repliką gonił nie będe ;]. Chyba się rozładowała i pomimo usilnych starań nie rusza. Mam nadzieję, że się teraz da ją naładować...

 

Wydaje dziwny, nienaturalny dźwięk, nie tak jak zawsze repliki robią kiedy nie mogą, ani zwyczajnie nie mają batki tylko takie coś pośrodku? Czyżby egzorcyzmy?

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites

Dobzi ludzie z customs powiedzieli, że mi gumkę zwrócą ;]. Mam nadzieję, że jaj sobie nie zrobią chociaż Systema ma charakterystyczne gumki, toteż ciężko się omylić. Mimo to proszę o jakieś bardziej szczegółowe detale gumek Systemy i jej porównanie z innymi, bo:

Faktura: oczywiste, różni się od tego co mi przysłali i co dają w stocku

Silikon to silikon: przy niższych temperaturach się przekonamy

Osiągi: na najbliższej strzelance się okaże.

 

 

Mam nadzieję, że tym razem nie będe miał problemów z jej aplikacją do komory jak to było ostatnio po przysłaniu do mnie "super, hiper, poprawnie działającej komory".

 

Jak jest u was z magami? Na zlocie sprawdziłem w mojej eMce lowy pj. Siedzą idealnie (co prawda nie strzelałem z nich*), ale sprawiają wrażenie spasowanych. Dziwi mnie to ponieważ wszyscy piszą, że każde pasują tylko nie PJ. Czyżby kolejny przejaw opętania?

 

*Hi-cap PJ siedzi i podaje, ale na "męski organ rozrodczy" mi hi cap kolejny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...