Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

Na podstawie repliki od Customsów:

+Dobry GB (w porównaniu z wieloma innymi chinolami)

+Metal Body (u mnie jest ok, nie narzekam, a repliki nie żałuję)

 

-Komora HU, skaranie Boskie! A to nie podaje, a to opada, a to pluje. Można dostać świra. Jedna, druga wysyłka na serwis, nie jest źle, ale nieba nie ma. Wymiana gumki jest filarem działania w miarę poprawnego.

-Okablowanie... panie! Rwie się to jak dziewka do chędożenia! Najlepiej zakleić i nie ruszać.

 

 

Magi: Loteria, przed zakupem sprawdź czy pasuje kogoś innego ;D.

 

Ogólnie jest ok, jak chcesz emkę w tej cenie to nówki chyba lepszej nie dostaniesz.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakupiłem. Nie wiem czy numery seryjne są indywidualne ale trafilem 001337 :)

Obciąłem lufe zewnetrzną, do środka włożyłem lufe 300mm CA precke 6,04 (też docięta) oraz gumke systemy.

Strzela daleko i celnie. FPS na chrono: ok 380.

Pasują magazynki: Hicap CA długi, Hicap CA krótki, Midcap plastik KA krótki, Midcap plastik MAG długi.

Wszystko napędzam bateria Firefox 9,6v 2000mAh nunchako. Reakcja spustu świetna, rof przyzwoity. Strzelałem przy 0C i nie było żadnych problemów.

 

W porównaniu do M15A4 Carbine Classic Army z Systemą Turbo, STU i M120 z boreup (425fps), lufa prometeusz 6,03 469mm składanym przez ASGshop na tych samych bateriach:

Reakcja spustu lepsza w PiJ

ROF wyższy w CA

Zasieg maksymalny minimalnie większy w CA

Celność podobna.

Zasięg skuteczny lepszy w CA (kulka jednak ciut szybciej leci i wróg nie ma mniesze szanse na matriksa).

 

Minusem jest foregrip, plastik troche tandetny i ma tendencje do otwierania się ( sprężyna trochę słaba - zamykam go izolką i po sprawie.)

Edited by Superrzuf
Link to post
Share on other sites

Przed świętami zakupiłem BI-3381M(M4 S-System) jeżeli chodzi o walory zewnętrzne repliki to jest dość dobrze wykonana(o pracy repliki nie mogę nic powiedzieć bo nie było jeszcze okazji sprawdzić ją w boju ;]).

Mam jednak problem z luzami w kolbie i latającym bolt catch'em jak wy sobie z tym poradziliście?

 

Drugie pytanie będzie dotyczyć chwytu przedniego u mnie po dokręceniu na maxa przesuwa się po szynach, czy to normalne czy coś jest nie tak?

 

Ostatnie pytanie będzie dotyczyć baterii a dokładniej jej ładowania, jest ona standardowa czyli 8,4V 1100mAh a ładowarkę mam 450mA w instrukcji obsługi pisało żeby batke ładować 7-8 godzin więc tyle ładowałem do tej pory wystrzeliłem ok 1k kulek i nie ma oznak wyczerpania jednak według wzoru "pojemność baterii/pojemność ładowarki=x*1,4=czas ładowania" wychodzi 3-4 godziny, który czas ładowania jest optymalny ?

Link to post
Share on other sites

Ładuj wg. wzoru, fizyki nie oszukasz.

 

Na luzy na kolbie lekarstwem może być taśma - będzie trudniej chodziła, ale za to przestanie latać.

Bolt catch już tak ma że lata. Ja się tym nie przejmuje. Można wyjąć albo owinąć pin na którym chodzi taśmą teflonową. Będzie trochę mniej latał.

Link to post
Share on other sites

Ja mam małe pytanko. Wymieniłem w replice popychacz i teraz zaczeły się jaja. Na auto mam z 5 pustych i potem dopiero z 2/3 strzały i znowu 5 pustych a na semi np. podaje spokojnie.

Wogule mam problemy z podawaniem i nie wiem czy to wina komory HU czy magazynka

Link to post
Share on other sites

znacyz się miałem takie same problemy wcześniej tylko podawał jako tako na auto a na semi wogule nie podawał... a teraz jest na odwórt na semi ładnie idzie a na auto ma problemy. Mi się wydaje że to wina komory bo czasami jak wyjmuje mag z gniazda to żadnej kuki w komorze nie ma

Link to post
Share on other sites

chyba nie :P to BI - 3681 tylko że z RISami

 

A ja odkryłem czemu magazynek nie podaje i wyeliminowałem już ten problem. Poprostu nie dostawał do komory HU i magazynek nie był zwalniany. Podkleiłem w jednym miejscu troche gniazdo i maga i już normalnie podaje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...