Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja replika dotarła w poniedziałek. Rozerwałem folię i dorwałem się do magów. Wkładam do gniazda, niby tak samo jak przed ale! Ale podają (mimium 2 bo reszty nie testowałem z powodu braku prądu w batce. Zasięg celnosć - w normie. Jak się sprawdzi na strzelance to nic tylko pogratulować.

Link to post
Share on other sites

Kończąc rozprawkę o mojej emce.

 

Celnośc ok, zasięg ok - dokładne porównania zasięgu soon.

Magi podają wszystkie.

 

Dzięki wszystkim za pomoc. Serwis customs działa (chciałbym użyć wulgarnego synonimu) świetnie. Dziękuję userom za pomoc. Jeśli nie podają ci magi: ślij do cutomsów- zrobią tak, że będzie działało ;].

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Dominik Kominiak

Link to post
Share on other sites

Jw. z dopiskiem czarny silikon.

Mi się natomiast coś z elektryką dzieje. Co jakiś czas zwyczajnie rozłącza wszystko i jest tak jakby nie było podpiętej batki. Rozłączyłem, podłączyłem, odczekałem 5 min i działa, ale co jakiś czas przestaje. Teraz ścisnąłem i oblepiłem taśmą, zadziałało. Zobaczę jak będzie na najbliższym spotkaniu.

Link to post
Share on other sites

W guarderach czasem zdarzało się, że odklejała się guma z głowicy tłoka przy mocniejszych sprężynach, ktoś kiedyś narzekał na brak szczelności CA... Na Systemę podobnie ktoś tam narzeka. To są skrajne przypadki i generalnie te zestawy są bardzo podobne.

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Elektryka póki co działa, ale znów coś nie gra z silnikiem. Ciągle się przekręca mi ta śruba. Jak ustawię "optymalnie" (czyli ani nie dusi ani nie mieli, tak ok, gdzie zasięg, odgłos etc. jest wg. mnie w normie) to ten na złość mi po pewnym czasie zmienia się położenie i znów "dusi", albo tak nienaturalnie napędza (takie jakby przedmielenie). Czasami nawet jest coś takiego, że się przestawi i silnik nie ruszy, a po przekręceniu na oprimum działa znów normalnie. Jedyne co robie w tej kwestii to gonię ze śrubokrętem pod ręką i co jakiś czas reguluje jak się poprzestawia.

Sugestie?

 

PS: Baterię zamierzam męczyć do końca, ale wiem, że wymiana mnie nie ominie.

PS2: Czy batka moze być powodem, bo rzeczywiście jej osiągi spadają ze strzelanki na strzelankę i to widocznie.

Edited by [PwT] Riddick
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...