Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tokyo Marui - Beretta M92F


Recommended Posts

Qrcze to krakmani mają lepszą ofertę za 99zł.

 

Beretta M92 (zasilana gazem)

moc: krakmani podają 300fps ... ale porównując z mk23 spokojnie stwierdzam, że ma więcej

skuteczny zasięg: przy odpowiednim ustawieniu HU nawet do 50 metrów!

magazynek: 23 kulki, prosta konstrukcja mag`a jest jego zaletą, kulki można łatwo i szybko załadować

Link to post
Share on other sites

Jak jest z atrapami w tym modelu?

 

Rozumiem że okno się otwiera , dźwignia do demontażu też , a co z górnym bezpiecznikiem ( tam w okolicy czerwonej kropki ) i co z blokadą zamka ( kolejna dźwignia po tej demontującej ) ??

Link to post
Share on other sites

chyba zamiast tej beretty kupie ak-47 cymy myślę ze to lepsze rozwianie...

To jest gówniane rozwiązanie. Lepsza będzie beretta z tm albo każda inna sprężyna ich firmy. Mialem taką berettę tylko że z UHC i wtedy kulka celnie leciala przez jakieś 25 - 30m. A TM w większości są niezawodne. Ta beretta będzie najlepszym rozwiązaniem gdy chcesz mieć dobrą sprężynę w dobrej cenie z dobrą celnością i dobrym zasięgiem.

Link to post
Share on other sites

Co będzie lepszym wyborem Beretta TM czy KWC z serii HPA. Osiągi ponoć są porównywalne a co z wykonaniem, Która replika sprawia lepsze wrażenie?

 

P.S Jezeli TM wypada lepiej to czy jest to różnica dla ktorej warto dokladac te ~20zł

Edited by seal_1
Link to post
Share on other sites

Co będzie lepszym wyborem Beretta TM czy KWC z serii HPA. Osiągi ponoć są porównywalne a co z wykonaniem, Która replika sprawia lepsze wrażenie?

 

P.S Jezeli TM wypada lepiej to czy jest to różnica dla ktorej warto dokladac te ~20zł

Gdybym dzisiaj wybierał pomiędzy tymi dwoma modelami to wybrałbym raczej TM (jeśli pistolet ma być do domu - jeden mag. wystarczy). Jeśli na "poligon" to lepiej HPA ... za 130 PLN będziesz miał w sumie 3 magazynki po 12 kulek.

 

Ja zastanawiałem się nad tymi Beretta 'mi ale wybrałem Taurus 24/7 - ten nie ma ani jednej atrapy i ma 2 porządne magazynki o pojemności 25 w zestawie ... ale to już 150 PLN

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał TM jeszcze raz. Jest lepiej wykonana(przede wszystkim zamek- w TM jest normlany- ruchomy- w KWC o ile pamiętam rusza się z całą lufą zewnętrzną).

 

A magazynek na 22 kulki dostajesz na dzieńdobry.

 

Jako broń do domu- świetna. Jako broń na poligon, o ile nie jesteś jakimś szczególnym fanem spręzyn- lepiej dozberać do taniego gaziaka np USP z UHC lub Steyr M-GB od TM.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...