Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

Czy dobrze pamiętam że w GEN I przy wymianie gumki HU na np. silikonową Guardera trzeba było wymieniać także HU na np. SRC bo stockowy był za krótki/długi (ja tak zrobiłem ale nie pamiętam czy z przymusu czy kaprysu :wink: )???

 

Jeśli tak to trzeba napisać do Krakmana czy w GEN II też tak jest.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, trzeba wymieniać. Jeszcze nie mają na stronie, ale za 39zł dają komorę P&J standardowa + gumke, twierdzą że bardzo dobrej jakości i nie trzeba silikonowej (zobaczymy)Dzisiaj zamówiłem razem z preclufą 6.03, przy tej prędkości, rozrzut może być znaczny.

Link to post
Share on other sites

Jak mówiłem byłem u krakmanów i patrzyłem na te M'ki no i co dużo mówić ładne nawet bardzo wyżutnik łusek genialny plastik bardzo ladny, nie czeszczy, nic zabardzo niechwieje jedyny minus oznaczenia na body...niestety niezakupiłem zamalo lat :killer: musze przyjechac z kims dorosłym ale zrobiły na mnie wrażenie

Link to post
Share on other sites
efekt chwiejna lufa został zminimalizowany dzięki zastosowaniu jednolitej lufie ale niestety nie wyeliminował jego ponieważ jest body plastikowe i zawsze przy takim body będzie występował efekt chwiejnej lufy. Co do żywotnoości to testowaliśmy tą konfigurację co jest w PJ II generacji i spokojnie wytrzymała 50 tys wystrzelonych kulek i dalej działal więc o jego żywotność nie ma co się martwić!

 

Troszke wiadomości od krakmana .

Link to post
Share on other sites

Gadałem z krakmanami i powiedzieli ze mogą założyc M100 i wtedy bedzie miała 340FPS i pójdzie z 8.4V :mrgreen: tak wiec jesli sa gdzies limity do 350 FPS na budynkach Np tak jak w GW to idzie taka opcje zrobic.... I jak wiadomo przy słabszej spreżynie zwieksza sie zywotność :-P a gdybysmy dali 9.4V to szybkostrzelnośc powinna być na dosyc wysokim poziomie...

Link to post
Share on other sites

Gadałem z krakmanami i powiedzieli ze mogą założyc M100 i wtedy bedzie miała 340FPS i pójdzie z 8.4V :mrgreen: tak wiec jesli sa gdzies limity do 350 FPS na budynkach Np tak jak w GW to idzie taka opcje zrobic.... I jak wiadomo przy słabszej spreżynie zwieksza sie zywotność :-P a gdybysmy dali 9.4V to szybkostrzelnośc powinna być na dosyc wysokim poziomie...

Nie baterii 9,4V tylko 9,6v :-P

Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem dzisiaj do Krakmana i zadałem jedno pytanie.

 

Szkielet GB jest odpowiednio zbudowany, i powinien wytrzymać stock.

 

To odpowiedź dla tych którzy twierdzą że GB jest z sera(cieniutkie ścianki) i się rozleci.

 

W praktyce: Pożyjemy zobaczymy

Link to post
Share on other sites

672 a pokaż mi replikę(AEG) dostępną na Polskim rynku czy też na rynku światowym która nie ma tłumika płomienia przykręcanego ( a co z tym idzie ma ten tak zwany Gwint,) czyli lufy która jest NAGWINTOWANA.

 

Pytania bez sensu. Bo nie nikt oprócz Ciebie nie wie o który model pytasz, a po drugie są gusta i guściki, na temat czy ładnie wygląda to takie samo pytanie jak, wolisz ładną kobietę i nie wierną czy brzydką i wierną, pytając inaczej wolisz torta w kilku czy gówno samemu?

Link to post
Share on other sites

Model RIS ma jak nazwa wskazuje szyny RIS(jeśli są dobre tak jak je opisują, to też są w cenie)

S-System- ma system SIR*

 

Ślepy spójrz na zwykłą replike M15A4 Rifle CA a replike M15A4 RIS CA

Jak myślisz dlaczego RIS jest droższy?

 

*-Poprawione

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites

niby wszystko ladnie a tu :

hm jak w tej replice z wymina lufy na precke bo jest napisane:

Dzięki jednolitej lufie (lufa jest jednoczęściowa zespolona z chomber blockiem)

i to chyba najwieksza wada tej repliki:

Uwaga!

Komora Hop up jest o 1 mm krótsza w środku od standardowej co nie pozwala na montaż "normalnej" gumki hop up, przy takiej zmianie trzeba wymienić komore

JAK TO SIE BEDZIE MIALO DO TUNINGU TEJ REPLICZKI ?

Edited by kosior21
Link to post
Share on other sites

eee no tak i dalej jest napisane ze to ma zapobiec efektowi "chwiejnej lufy" ...

to ze lufa zew. jest z "1 kawalka" nie znaczy ze nie mozesz sobie wymienic lufy wewnetrznej na precyzyjna :)

 

a co do komory to nie musisz jej wymieniac bo jest dobra jak na swoja klase, ja u siebie (M4 S-System pierwsza gen.) wymienilem jedynie dystanser na CA i dzialalo jak w szwajcarskim zegarku :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...