Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

Jako że się nie doszukalem otwartego topicu, zakladam nowy ;-)

 

Mam pytanie do posiadaczy, może żadna to nowość ale... jak trzymają się wasze eMki? Móglby ktoś wypisać występujące w nim awarie (odpukać)?

 

I jeszcze jedno - nie mylę się sądząc, że po odciągnięciu "wajchy" slużącej do przeladowania, otworzy się okno wylotowe?

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie do posiadaczy, może żadna to nowość ale... jak trzymają się wasze eMki? Móglby ktoś wypisać występujące w nim awarie (odpukać)?

 

heh, moja wychowawczyni w zamierzchłym gimnazjalnych czasach często rzeczyłą :odpukać i waliła w ławke ręką.

Moja emka trzyma się zadziwiająco dobrze. ze spraw zewnętrznych to: peknięte górne body (urwane uszy, zdarzyło się to chyba wszystkim posiadaczom eMek z plastikowym body), i to wszystko.

ze spraw wewnętrznych słodziusio-piękniusio. Kiedyś potrafił się pluć selektor ognia. Nie wiem od czego to zależało, coś ze stykami podobno. Naprawiło się samo.

Jak za te cenę? cud-miód. reszta w porządeczku.Aha, proponuję od razu wymienić baterię. Ta stockowa brzmi jakby zdychała...

 

 

I jeszcze jedno - nie mylę się sądząc, że po odciągnięciu "wajchy" slużącej do przeladowania, otworzy się okno wylotowe?

tak, a zarazem otworzy się regulacja hopka.

Link to post
Share on other sites

Dwa razy wymieniany wyłącznik i styki.

Bateria z punktu zmieniona, bo ta stockowa jest jakaś niemrawa.

Uszka od body-pęknięte.(Krakman mi napisał że niedługo pojawią się metalowe body do S-Systema w ich ofercie, a więc czekam)

No i chwyt do pasa nośnego przykręcany do szyn risa, złamany, kiepskiej jakości

 

A tak po za tym, po zainstalowaniu innej komory HU, gumki G&G i preclufki systemy, repliczka śmiga pięknie :)

Link to post
Share on other sites

Baterie i body, i jakieś lepsze okablowanie(sylikonowe np.) I to wszystko, bo tak to replika bardzo dobra.

 

 

okablowanie chyba daje rade. nawet przy mocniejszych tuningach z tego co mi wiadomo, ludzie nie zmieniają i lata śmiga macha śwista :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

nom :D jak na 370 FPS, niską cenę i pozytywne opinie " I generacji :lol: " szykują się łakome kąski :)

Ładnie proszę aby gdy ktoś już to zakupi niech coś skrobnie 8-) :) ;-)

 

Bardzo ciekawi mnie ta PJ4 R.I.S. II Generacji [P&J]. Ma RISa i coś na wzór kolby SF :o

Edited by Fiftii
Link to post
Share on other sites
# wzmocniona metalowa głowica cylindra (przeznaczona do zestawu cichego)

 

# wzmocniona kierunkowa głowica tłoka

 

# silnik o zwiększonym momencie obrotowym

 

# wszystkie zębatki są stalowe osadzone na stalowych łożyskach ślizgowych 6mm

 

# Silniejsza jest też sprężyna (110 m/s), co ma odzwierciedlenie w większej mocy

 

# prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona(metalowa).

 

To chyba wszystko wyjaśnia.

Link to post
Share on other sites

Wnętrze mają na pewno lepsze od jg, tu nie ma co porównywać, sam najchętniej ugryzł bym się w tyłek, bo 3 miechy chyba czekałem na p&j a niecałe 2 tygodnie temu zamówiłem jg w akcie desperacji. Po włożeniu do tych cudów precki, mamy teoretycznie osiągi g&p, jeżeli kultura pracy będzie przynajmniej na poziomie pierwszej generacji, to jest to istna rewolucja na "polskim rynku chińskich replik".

Brawo dla panów z krakmanteamu, żal tylko do nich za to cholerne opóźnienie.

Link to post
Share on other sites

Kurcze, RIS wykonany na maszynach CNC i kolba SF w gunie za 550zł. Same te części są warte z 500zł. Więc dostajemy praktycznie guna gratis do tego. Teraz to mam dylemat czy kupić G&P z HK czy P&J w Polsce. Współczuję osobom które kupiły niedawno JG.

 

Pozdro...

 

.

Edited by Loniu
Link to post
Share on other sites

Chyba kolega nad mną kupił JG i teraz się wścieka :wink: Albo może startuje w konkursie "Od społeczniaka do moda" :wink: Sorry za OT ale wk*** mnie takie posty i uwagi. Po to jest temat o P&J żeby o nich pisać wiec sorry ale odpier*** się kolego :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...