Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzięki wielkie za podesłany link rudy_stp! Zrobiłem jak trzeba i już kuleczki elegancko podaje.Wszystko śmiga pięknie tylko muszę dystanser zmienić bo coś mi hopek nie kręci, muszę na max dać wtedy lecą jakoś sensownie. A może po prostu guma musi się dotrzeć. Dzięki wielkie za pomoc!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wypowiedzcie się. Czy warty swojej ceny, nie było żadnych problemów z montażem w JG, jak z trwałością? I jeszcze sprawa do dyskusji :P który lepszy?

 

Ja wypowiadałem się wcześniej o moim FTK DF'a, ale w porównaniu z Guarder'em to raczej DF wypada lepiej i nie dlatego, że sam jestem posiadaczem. Ale dlatego, że płacimy trochę niepotrzebnie za zębatki, które w ogóle nie są potrzebne. Stockowe chińskie XYT po shimmingu bardzo ładnie pracuja i nie wykazują oznak zużycia na m120 (ale w sumie to lekki tuning), FTK DF'a ma tylko jedną wadę bo ma płaską Al'u głowicę - odbija się na szkielecie, ale za to Guarder nie ma najlepszego tłoka i prowadnicy sprężyny w zestawie na rynku - wytrzymają chyba wszystko, choć przy SP120/M120 może nie mieć to wielkiego znaczenia to jednak...

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

U mnie ten FTK poszło do całkiem nowego, wzmocnionego szkieletu DF.

Zębatki więc mi się przydały - były wręcz niezbęde :)

Nie wystrzelałem jeszcze dużej ilości kulek, więc nie będę miarodajny.

Zestaw pracuje bardzo przyzwoicie, wraz z aluminiową komorą hop-up i lufą KM Head (363mm) daje przyzwoite 420 fps.

 

Był kłopot z montażem łożysk do szkieletu, ale to wina szkieletu (niedokładnie wykonane otwory).

 

No i ja kupiłem ten zestaw za 99 USD wraz z przesyłkę, kiedy dolar był po niecałem 3 PLN

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za podesłany link rudy_stp! Zrobiłem jak trzeba i już kuleczki elegancko podaje.Wszystko śmiga pięknie tylko muszę dystanser zmienić bo coś mi hopek nie kręci, muszę na max dać wtedy lecą jakoś sensownie. A może po prostu guma musi się dotrzeć. Dzięki wielkie za pomoc!

Wsadź w środek dystansera kawałek jakiegoś druta bo masz najwidoczniej za miękki i po prostu hopek nie pracuje jeszcze tak mocno jak powinien, mimo że jest ustawiony na max.

pozdro

Link to post
Share on other sites

Panowie nie wiecie jakie łożyska siedzą w najdłuższej wersji giety (g608-4) bo obiło mi się o uszy, że może to być, albo 6mm albo 7mm zależy czy starsza czy nowa partia... Z góry thx za odpowiedź

 

Wyciągnij GB i zmierz suwmiarką - nie musisz go rozbierać, lepiej sprawdzić...

Link to post
Share on other sites

U mnie w 608-4 kupionej pół roku temu również są 7mm. A i nie wiem jak u was u mnie BARDZO ciężko było wstawić nowe :( Ale się udało :P

 

Ja kupiłem G36C sierpień 08 - dokładnie to samo, łożyska 6 mm nie pasowały ni jak, za to 7 mm ciężko wchodziły - trochę się narobiłem papierem ściernym nim weszły, nie wymagam wiele od chińskiego szkieletu. Narazie trzyma 15 tys. cykli na m120, obustronne łożyskowanie i płaska metal głowica tłoka, przy ciężkim palcu czasami, także jest git.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem G36C sierpień 08 - dokładnie to samo, łożyska 6 mm nie pasowały ni jak, za to 7 mm ciężko wchodziły - trochę się narobiłem papierem ściernym nim weszły, nie wymagam wiele od chińskiego szkieletu. Narazie trzyma 15 tys. cykli na m120, obustronne łożyskowanie i płaska metal głowica tłoka, przy ciężkim palcu czasami, także jest git .

Od wczoraj mam identyczny zestawik, oby u mnie też chodziło bez problemu :luzik:

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

A gdyby tak do G36C JG wsadzić:

 

Zestaw cylindra o powiększonych średnicach do G36C/K [CA]

http://www.taiwangun.com/shop,show,328

 

i Sprężyna główna 190% [CA]

http://www.taiwangun.com/shop,show,316

 

Czy wszystko by wytrzymało czy coś jeszcze trzeba byłoby dołożyć? :???:

 

PS. Jeżeli nawet to kupić łożyska 6mm czy 7mm i jaka prowadnicę sprężyny?

Edited by Pradi
Link to post
Share on other sites

ten zestaw powinien Ci posłużyć dość długo zakładając sumienny montaż i regulacje.

 

mam w stockowym gearboxie i na stockowym silniku:

M120 systemy,

łożyska systemy (6mm),

łożyskowaną prowadnicę systemy,

łożyskowaną głowicę tłoka systemy

głowicę cylindra deep-fire.

 

bateria 9,6V (1400mAh) Intellecta

Zestaw działa bezawaryjnie od 7 m-cy (jakieś 4000 kulek).

Link to post
Share on other sites

A G36C JG CUSTOM ze zbrojowni.com.pl nadawałaby się?

 

ale do czego miałaby się nadawać ?? do tunningu ??

wolałbym kupić stockowe G36C (http://www.taiwangun.com/shop,show,682)

a 200 PLN różnicy wydać na części i flaszkę dla kumpla,

który dobrze je złoży.

 

Opis na "modyfikacji" przeprowadzonej przez zbrojownię jest niejednoznaczny.

Adapter do magów od M4/M16 to jedyna opcja godna uwagi w tym zestawie,

ale nie jest wart 200PLN.

Dowiedz się co dostajesz oprócz niego w tym komplecie i wtedy podejmij decyzję.

Link to post
Share on other sites

Ja niedlugo wsadze to powiem ;]

Obecnie mam M120 i po 300 kulkach wyrwalo tlok

u mnie odpukać 2 strzelanki i na razie działa wszystko - ok 1k kulek poszło..

Troszkę mnie tym tłokiem zmartwiłeś :???: No ale ja mam m120 systemy więc fpsów nieco mniej ;-)

Link to post
Share on other sites
ale do czego miałaby się nadawać ?? do tunningu ??

wolałbym kupić stockowe G36C (http://www.taiwangun.com/shop,show,682)

a 200 PLN różnicy wydać na części i flaszkę dla kumpla,

który dobrze je złoży.

 

Opis na "modyfikacji" przeprowadzonej przez zbrojownię jest niejednoznaczny.

Adapter do magów od M4/M16 to jedyna opcja godna uwagi w tym zestawie,

ale nie jest wart 200PLN.

Dowiedz się co dostajesz oprócz niego w tym komplecie i wtedy podejmij decyzję.

 

Dzisaj będe dzwonił do nich żeby mi konkretnie podali spis części jakie wymienili w replice.

Link to post
Share on other sites

u mnie odpukać 2 strzelanki i na razie działa wszystko - ok 1k kulek poszło..

Troszkę mnie tym tłokiem zmartwiłeś :???: No ale ja mam m120 systemy więc fpsów nieco mniej ;-)

 

Ja tez m120 systema

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...