Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ALLEGRO] Masterbator


Guest Mohawk

Recommended Posts

na allegro dość znany, ma własny sklep, ale wydaje mi sie, że taki troche erszitgunowy (nie wiem, nie kupowałem u niego), ale sprzedaje niepotrzebne nikomu szpanerskie metalowe kulki :PP

 

Do takiego wniosku doszedłem patrząc po cenach porównywalnych z erszitgans.pl, pewnie jakością też (De, spreżyny cymy)

Link to post
Share on other sites

Widać ze to sklep... http://www.6mm.com.pl/oferta.html ale jedna rzecz... jeżeli on chce klientów to niech nie zachwala towaru jak baba na bazarze w stylu:" Rzodkiewki, pyszniutkie soczyste świeże tanio tanio tanio!!! a jakie smaczne no pani no kup pani no!!! No super rzodkieweczki a jakie piardy zdrowe potem lecą.. zdrowo tak nie!??! a jakie smaczne mhhmm pyyyszota!! tanio świetnie szybko" (autentyk - granica polsko ukraińska RLZ) :poddanie: :poddanie:

 

Jak ktoś coś tam kupił, to niech się wypowie.

 

Mohawk.. ten shoot to na pewno nie DE.

 

 

Aha! i jak sprzedawca, który chce pozyskać klientów może mieć ksywkę "Masterbator"... masturbator niech będzie od razu... albo MasterBatMan

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites
Guest vander

Osobiście kupiłem u tego Pana parę żeczy ( shotgun JT LONG, mp5-plastik gearbox), kulki, Socom-klamka gaziak..itd) Ogólnie jestem zadowolony, szybka przesyłka, dobry kontakt. Jak z gwarancję to nie powiem, bo na razie nic mi się nie popsuło- i oby tak dalej :D

Link to post
Share on other sites
Jeśli tak, proszę opisać jakość usług i sprzętu, który on sprzedaje.

@Trajant: pytanie było także o sprzęt.

A co do jakości obsługi:wysyłka szybka, kontakt spoko, więc nie można nic zarzucić.

Link to post
Share on other sites

To, że ktoś kupił coś z DE lub innej badziewnej firmy i mu się rozleciało nie oznacza, że to wina sklepu. Jaki producent - taki sprzęt.

 

Co do sklepu - coraz lepiej się rozwija i podnosi swój poziom, a w ofercie ma coraz więcej dobrej jakości karabinów (np. CA), pistoletów, części, akcesori i i znikomą ilość "tanich replik" (np. shotgunów DE).

Link to post
Share on other sites

Razem z Chemikiem zakupiliśmy u niego dwa pokrowce na broń. Obaj jesteśmy zadowoleni. Porządnie wykonany, jak za tą cenę. Wygodny w użyciu.

 

Gdy ktoś pyta o jakość sprzętu i usług, to po co ktoś uzewnętrznia swoją ekspercką wiedzę na temat pozyskiwania klienta na Allegro przez odpowiednią treść aukcji? Jak widać i z takimi opisami ma mnóstwo klientów.

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

A ja kupować u tego gościa nie polecam. Odnosi się ostrym tonem do mnie w mailach. Jakiś jest niepoważny.

W jednym mailu pisze, że paczka wysłana, w drugim za jakieś 40 min, że paczka nie została wysłana.

 

NIE DAJCIE się NABRAć NA GRATISY U NIEGO:

TEN SHOTGUN kosztuje 75 zł. TEN SAM SHOTGUN kosztuje 85 zł. Na aukcji u Maste(u)rbatora pisze, że dodaje 100 sztuk kulek metalowych gratis. Tak naprawdę to kulki są już wliczone w cenę.

Link to post
Share on other sites

Masterbator to tylko nick z allegro, nasza promowana marka to 6mm (www.6mm.com.pl) narazie tylko strona informacyjna. Sprzedajemy produkty do 100zł dla mniej wymagających jak i produkty powyzej 1000zł dla bardziej wymagających... Na allegro pewne rzeczy są nie sprzedawalne, zapraszam do sklepu po profesjonalny sprzęt airsoftowy. Mamy duże doświadczenie poniewaz aktywnie uczestniczymy w różnych imprezach, nasze doświadczenie nie opiera sie jedynie na sprzedazy... krótko mowiąc... jak na 2 lata ciężkiej orki zyskaliśmy wysoko notowaną pozycję w częstochowskim airsofcie i nie tylko. Każdy sprzedawca ma swoich zadowolonych jak i mniej zadowolonych klientów, ktorych zresztą pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites

Co do obsługi, to nie ma co, czasem jestem przy pisanych w odpowiedzi mailach i wiem, że Misiek zawsze stara się odpisywać miłym tonem, nawet, jeśli pisze maile już przez 5 godzin, a jest to enty mail do danego użytkownika.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja wprawdzie kupowałem daaaaaaawno temu ale polecam szczerze. Zamawiałem APS'a bodajże w środę bo zostałem bez repliki. Dokonałem przelewu, przesłałem mailem potwierdzenie i poprosiłem czy dałoby radę załatwić szybką przesyłkę. Paczuszka trafiła w moje ręce następnego dnia a APS namiętnie użytkowany przez początkujących u nas w teamie żyje do dzisiaj.

pozdrawiam

Temo

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...