Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaka wydajność prądowa wymagana przy danych FPS?


Recommended Posts

Ja mam dokładnie tę replikę i jadę na akku 8,4 co daje ROF w zupełności wystarczający.

Polecam baterię. Jest dobra, bo jest dobra i tania. 8-)

 

edit: ja mam lvl1 i 400fps - sprężyna M110

Edited by pafcio0
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Intellect ma dobrą wydajność nawet na mini - 9.6V na 1400mah już Ci spokojnie starczy.

A na Large Sanyo lub Intellect, możesz spokojnie używać 8.4V - 3300, 3600, 3800, 4200 itd.

Dużo zależy od tego, jakie masz zębatki. Na super torque up będziesz miał mniejszy rof, ale bateria wytrzyma Ci dużo dłużej niż na stockowym przełożeniu.

Link to post
Share on other sites

Ja piernicze.

Sprawdź sobie na niezliczonej ilości sklepów internetowych parametry ogniw, które podają Ci tu ludzie i będziesz wiedział, jaki opór, wydajność i inne duperszmity mają te ogniwa.

 

Chcesz, żeby ludzie podali Ci wszystko na złotej tacy i jeszcze dali na koniec buzi w czółko? Weź się trochę sam do roboty.

Link to post
Share on other sites

Nikt nic nie wniósł, bo nikt nie wyrazi Ci tego tak jak chcesz. Nikogo nie obchodzi wydajność prądowa wyrażona w liczbach, tylko fakt, że na batce firmy X, o napięciu Y i pojemności Z sprzęt będzie działał dobrze czy nie. Nikt tego nie mierzy, to się sprawdza w praktyce.

Link to post
Share on other sites

Ja piernicze.

Sprawdź sobie na niezliczonej ilości sklepów internetowych parametry ogniw, które podają Ci tu ludzie i będziesz wiedział, jaki opór, wydajność i inne duperszmity mają te ogniwa.

 

Wszystko co znajdywałem na stronach sklepów to informacja: "wysoka wydajność prądowa" co jest dla mnie bezużyteczne. Wyjeżdżanie z takimi tekstami jest trochę nie na miejscu. Może i nie przeczytałem CALEGO INTERNETU ale z całą pewnością poświęciłem sporo czasu na poszukiwania. A wystarczyło podać 1 głupi link do sklepu który ma ludzki opis, i byłoby po temacie.

Link to post
Share on other sites

Z tego wynika, że wydajność prądowa intellectów (dla stałego rozładowywania) to 28A (więc dla krótkotrwałego rozładowywania - jak w AEGu - wydajność musi być ze dwa razy wyższa ale nie jestem pewien) - nieźle.

 

Wiem że w KAN 3000mAh wydajność to 70A krótkotrwałego rozładowywania, a dla sanyo RC 2400 - 50A. Z tym że KANy mają dużo większy opór wew.)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...