Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Otóż mam problem z moim 6 miesięcznym MP5. Zacina mi się, niechce strzelać, strzela od czasu do czasu. Strzela tylko kiedy odwrócę go dogóry nogami albo trzymam magazzynek do gówy. Niewiem czy to jakiś problem z magzynkeim. Prosze o pomoc, bo wiem że wy mi napewno coś poradzicie.

Link to post
Share on other sites

Problem albo z samym magazynkiem albo z szykją HU podającą kulki. Przesmaruj maga (konkretniej miejsce gdzie jest taka sprężynka "uwalniająca" kulki)

 

Mi pomogło małe przypiłowanie (dosłownie minimalne) tej części.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Trzeba tez używać kulek wysokiej jakości.

Albo poprostu musi sie wyrobic...Pozycz od kogos maga i jak z jego maga bedzie strzellał na loozie to porównaj magazynki a jak nie bedzie rózznic to tylko gun....

Link to post
Share on other sites

Pisałem ten post na szybko ale teraz podam więcej informacji.

MP5 nie podaje kulek, silnik nie odbiera kulek od magazynka. Musze przycisnąć magazynek go góry żeby zaczął normalnie strzelać bez problemów, ale to już się dla mnie zaczeło robić denerwujące

Smarowałem mój magazynek, rozbierałem go.

Nie mam od kogo pożyczyć magazynek, bo wszyscy mają inne asg

To chyba wszystko

Link to post
Share on other sites

Możesz mieć też wyrobiony mag-catch. Podaj producenta, bo coś mi się nie wydaje, żeby to był TM.

 

Jeżeli mag siedzi po prostu luźno i nie jest dociskany szczelnie do komory HU, to rozwiązania są dwa - podklejenie mag-catcha kawałkiem blaszki lub dogięcie/podklejenie magazynka. Na szybko możesz po prostu okleić maga taśmą, żeby ciaśniej siedział.

Link to post
Share on other sites

Ja mam wella, może nie to co cymka, ale problem miałem podobny. Co zrobilem?

 

Więc...

 

Jak zwalniasz maga (sprawdź to sobie, bez maga) masz coś takiego, co Ci ten magazynek przytrzymuje. Do tego dokleiłem kawałek plastiku (może być blaszka, czy co chcesz...) 0,5cmx0,5cmx1-2mm i mi trzyma dobrze.

 

Jeśli to nie to, to myślę, że to co piszą koledzy wyżej, coś z szyjką hu.

 

Poza tym... Jakich kulek używasz?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...