Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki do lufy precyzyjnej 6.01!


Recommended Posts

Witam jakie kulki mam szanse zaladowac do tego rodzaju lufy? Wiem ze jest to dosc mocno precyzyjna lupa bo np systema oferuje w swoich produktach 6.04 i 6.03.

Jakie BB polecacie do tego. Prosze o konkretne informacje i najlepiej propozycje od ludzi ktorzy maja jakies doswiadczenie w takim emacie.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wiem ze jest to dosc mocno precyzyjna lupa bo np systema oferuje w swoich produktach 6.04 i 6.03.

:mrgreen: heh to zależy od powiększenia jakie preferujesz...

 

Kulki G&G są bardzo dobrej jakości, Extream Precision także...

Ostatni używam Excelli i nie narzekam.

 

W zależności od funduszy możesz kupić EP (tańsze) lub G&G (droższe)

Link to post
Share on other sites

Jesli chcesz miec srednice 6.01mm, to kup stalowa lufe PDI (ASGSHOP powinien Ci sprowadzic).

Z tego co pisal wlasciciel takiej lufy EDEK01 (zdaje sie, ze przeprowadza najbardziej ekstremalne upgrady pistoletow o napedzie gazowym z ruchomym Blow-Backiem ), ciely mu sie na niej wszystkie kompozytowe kule dostepne wtedy (jakies pol roku temu) w kraju.

Jedyna amunicja, jakiej mogl uzywac byly aluminiowe kule 0,30g. i stalowe lozyska 0,88g. do strzelan tarczowych.

Ponoc te lufy sa uzywane glownie w snajperkach i czasami w AEPach (mniejsza srednica precki lepiej uszczelnia, a dzieki wiekszemu cisnieniu mozna zyskac pare FPSow).

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobrze że na metry tej lufy nie sprzedaja.

 

Dobrze że na metry tej lufy nie sprzedają. Mam 6.03 prometheusa i jest super jeśli chodzi o celność, nie ma sensu kombinować.

0.25 G&G używam i z 35- 40 metrów spokojnie trafiam w "pół dupy zza krzaka"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...