Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Awaria XM177


Recommended Posts

A jeszcze powiedz jaka firma wykonała to cudo...Jeśli,chcesz powiedzieć,że to jest od DE to odpuść sobie,i tak w końcu poszło by...lepiej zacznij zbierać na coś lepszego...A tak w ogóle,jeżeli to jest od DE to to nie jest XM177 tylko M4 R.I.S.(Przynajmniej to udaję :D)

 

Pozdrawiam

Edited by Sheriom
Link to post
Share on other sites

Jest to jak najbardziej XM177 firmy DE, który różni się od M1A4 RIS tym, że ma trochę inną konstrukcję magazynka (i cholernie ciężko te magazynki dostać) a oprócz tego kilkoma detalami. Dzięki za odpowiedź, ale chciałem wiedzieć czy takie g... można naprawić samemu jakimś sposob. A jeśli coś lepszego to jaki byłby optymalny wybór dla rodziny M4/M15?

Link to post
Share on other sites

Nie warto tego nawet otwierać...U mnie leży rozkręcone w szafie już parę lat..Kiedy otworzyliśmy to z kumplem,który był w tym obeznany,wystrzeliło parę śrubek i części...w ogóle nie warto się z tym bawić..

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Miałem ten cud współczesnej technologii przez 2 lata i odziwo chodził do wczoraj aż go nie rozkręciłem :D zachciało mi się zabawy ale mniejsza z tym

apropos tematu , nie zaczynaj nawet go naprawiać bo i tak nic nie zdziałasz , to jest ''replika repliki'' bodajże za 145 zł więc nic z tego , kiedy zobaczyłem jego wnętrze roześmiałem się i już mi się go nie chciało składać spowrotem bo zdecydowanie za dużo tych śrubek było ;]

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 6 months later...

No to mi dylematu narobiliście :wink: , chce sobie coś takiego na początek sprezentować a tu takie "jajca" mam nadzieję że wpuszczą mnie chociaż z XM177 na jakieś "podrzędne" strzelanie potem chce sobie kupić jakiś konkret ale to będzie zależało od funduszy 8) .

Mam pytanie co do "Commando" : Czy można samodzielnie wykonać do niego akumulatorek bo o ile jestem dobrze poinformowany to jest w zestawie 7.2 V 500 mAh, a ja chciałbym sobie coś o większej pojemności skonstruować.

Z góry dzięki za pomoc i pozdro.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę coś poradzić - nie kupuj tej repliki. Dużo bardziej będziesz zadowolony z tego shotguna: http://www.taiwangun.com/shop,show,813 lub wersji bez kolby. Uwierz, każda inna osoba na tym forum, która choć trochę w tym siedzi powie Ci to samo. Różnica jest spora - zamiast 15 metrów zasięgu całkowitego w tym "Commando", będziesz miał 50 metrów. Jeśli chcesz coś zdziałać na strzelankach, to 100 razy lepiej pójdzie Ci z tym shotem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...