Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Special Operation (Boyi)


Recommended Posts

Otóż znalazłem taką ślicznotkę:

 

FULL METAL

 

ABS

 

Czy ktoś mi powie coś więcej na temat tych chińczyków? Proszę o konkrety, a nie domysły oraz posty typu "ale zajedfabisty gunnn" albo "phhii chiński shit".

 

No to słucham :mrgreen:

 

Edit:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=XnVYUBxpGFc - jak kocham takie filmiki :-F

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Mam wersje R.A.S., te same bebechy więc powiem tyle - sprawuje sie idealnie. Hopek idealny, można ustawić praktycznie idealne skupienie. Silnik na batce 10V kręci jak oszalały, na 8,4V niezgorsza jakośc, troche wolniejszy ot co.

Co do metal body, nienajgorsze, troszke upper receiver sie rusza ale da sie go raczej skręcić aby było ok. Lufa? Gites, żadnych problemów.

Reasumując - wart zakupu, lepszy od P&J

Link to post
Share on other sites

Dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem M4 SO :) Jak dla mnie baba, za takie pieniadze nic lepszego nie znajdziecie :D

ZAsiegu mojego egzemplaza jeszcze nie mierzylem bylem tylko na chrono i wskazalo rowniusienko 350fps :)

 

Jedyna wada to ze muszki nie ma xD ale to sie da zmontowac :D

Link to post
Share on other sites

Wczoraj trzymałem to cudo w shitfire.pl. W wersji full metal lufa nie lata nic a nic, ris jest dokręcany do bodu a nie jak to zwykle trzyma się na sprężynie delty. Body prezentuje się średnio kupiaście, koło selektora nie zaobserwowałem żadnych napisów, za to po jego przeciwnej stronie były jak nabradziej. Brak muszki to jakieś nieporozumienie - jak tym celować? Doliczyć trzeba kolimator, lufa 310 mm nie zachwyca a na jej końcu jest jakiś plastikowy glut (wklejona do tłumika była czy jak?). Przy okazji pragnę pozdrowić pana, który na moją prośbę o pokazanie 3 karabinów powiedział: "To co ja mam pół magazynu przynieść - niech się pan zdecyduje", moja odpowiedź : "jestem zdecydowany odrzuciłem przynajmniej kilkaset modeli". :D

Link to post
Share on other sites
Jaka jest średnica tłumika w miejscu w którym wchodzi pod risa, czy tłumik w jakiś sposób ma za zadanie stabilizować chwyt przedni?Jaka jest długość tłumika? Tak dla pewności czy lufa wewnętrzna ma 310mm?

 

Co do śrenicy nie wiem ale lufa wew ma 310mm. Tłumik jest jakoś wkręcany i stabilizuje chwyt przedni, nie ma efektu chwiejnej lufy.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od razu zaznaczam że jestem zielony. Właśnie mam zamiar sobie coś takiego sprawić na urodzinki 8-) Jednak potrzebuję kilka informacji.

Jak wygląda syatuacja odnośnie uchwytu na pas nośny, bo podobno lubią się łamać w M4? Czy tak samo jest w tym modelu?

Metalowe magazynki low-cap CA lub P&J pasują do tego czy nie?

Ogółem, jeśli chodzi o flaczki to czy są kompatybilne z np. CA ?

Na razie tyle mnie interesuje.

Link to post
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałem, że te 45-50m skutecznego zasięgu to jakaś bajka. Więc jak to z tym jest? No i ten GB jest wzmocniony czy nie? Bo też słyszę, że nie :???: Jak tak dalej pójdzie, to zostanę zmuszony do plastika P&J II gen. a tego za bardzo nie chcę. Ja chcę metal :cry:

Edited by Atreus TedBeer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...